|
کدخبر: 169177

کاهش قیمت طلا ادامه دارد؟

بهای هر اونس طلا در بازار جهان امروز ۱۳ دلار کاهش یافت و در بازار ایران هر گرم طلای ۱۸ عیار نسبت به روز گذشته با ۸ هزار تومان افزایش به ۹۹۵ هزار تومان رسید. رئیس اتحادیه طلا با اشاره به کاهش سطح داد و ستدها پیش‌بینی می‌کند که فردا قیمت طلا اندکی نزولی می‌شود.

اقتصاد کاهش قیمت طلا ادامه دارد؟

هر اونس طلا امروز با ۱۳ دلار کاهش در کانال یک هزار و ۷۶۸ دلار معامله شد و بهای هر گرم طلای ۱۸ عیار همچنان زیر یک میلیون تومان معامله شد.

رئیس اتحادیه طلای تهران درباره وضعیت بازار طلا به تجارت‌نیوز گفت: آرامش در بازار طلا حکم‌فرماست و البته معاملات بازار طلا کاهشی است. با وجود این ما نسبت به ثبات قیمت طلا رضایت داریم و امیدواریم با تدوام ثبات قیمت‌ها این بازار رونق پیدا کند.

ابراهیم محمدولی درباره احتمال تمدید تعطیلی بازار طلا هم گفت: هنوز اطلاعیه رسمی به ما داده نشده است اما زمزمه‌هایی مبنی بر تمدید محدودیت‌ها به گوش می‌رسد و احتمالا هفته آینده بازار طلا تعطیل است.

کاهش طلا ادامه‌دار است؟

رئیس اتحادیه طلا درباره تحلیلش از وضعیت فردای بازار طلا هم گفت که چنانچه کاهش قیمت دلار و انس جهانی تداوم داشته باشد، طلا و سکه فردا دوباره ارزان می‌شود.

گفتنی است امروز هر گرم طلا ۱۸ عیار با ۸ هزار تومان افزایش به ۹۹۵ هزار تومان رسید. سکه طرح جدید با ۹ هزار تومان کاهش با قیمت ۱۰ میلیون تومان معامله شد.

همچنین نیم سکه با ۵۰ هزار تومان کاهش به قیمت پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته شد. ربع سکه و سکه گرمی بدون تغییر ماند و با قیمت سه میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و دو میلیون تومان معامله شد.

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...