|

بخوانید :

کدخبر: 167535

فردا بازار طلا و سکه چگونه خواهد بود؟

قیمت طلای ۱۸ عیار نسبت به روز گذشته با ۲۰ هزار تومان افزایش به یک میلیون و ۲۰ هزار تومان رسید. رئیس اتحادیه طلای تهران می‌گوید: روند مذاکرات و تحولات سیاسی در نوسان نرخ طلا اثر دارد. پیش‌بینی می‌شود طلا و سکه فردا اندکی گران شود.

اقتصاد فردا بازار طلا و سکه چگونه خواهد بود؟

طلا و سکه گران شد. با افزایش انس جهانی نرخ طلا و سکه در بازار ایران روند صعودی گرفته است.

رئیس اتحادیه طلای تهران گفت: با افزایش ۱۶ دلاری انس جهانی طلا و رسیدن به کانال یک هزار و ۷۸۲ دلار طلا و سکه در ایران گران شد. هر چه روند مذاکرات و تحولات سیاسی روند مثبتی داشته باشد بازار طلا هم وضعیت با ثباتی می‌گیرد. امروز بازارهای جهانی به دلیل برخی اتفاق‌های سیاسی واکنش منفی نشان داد.

ابراهیم محمدولی معتقد است فردا انس جهانی طلا روند افزایشی دارد و پیش‌بینی می‌شود طلا در بازار ایران اندکی گران می‌شود.

روز گذشته محمد کشتی‌آرای، نایب رئیس دوم اتحادیه طلای تهران گفته بود: « در طول یک سال گذشته حباب سکه به پایین‌ترین حد خود رسیده است. احتمالا فردا هم طلا و سکه ارزان می‌شود اما نرخ سکه به زیر ۹ میلیون تومان نمی‌رسد.»

سکه چقدر نوسان داشت؟

قیمت سکه نسبت به روز گذشته چقدر نوسان داشت؟ محمدولی در پاسخ به این سوال توضیح می‌دهد طلای ۱۸ عیار با ۲۰ هزار تومان افزایش به یک میلیون و ۲۰ هزار تومان رسید. سکه طرح جدید با ۹۵ هزار تومان افزایش با نرخ ۱۰ میلیون و ۲۲۰ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه ثابت باقی ماند و با نرخ پنج میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد. ربع سکه با ۵۰ هزار تومان افزایش با نرخ سه میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروخته شد. سکه گرمی هم با نرخ دو میلیون و ۱۰۰ هزار تومان معامله شد.

 

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...