|
کدخبر: 162087

در سال جدید خبری از این یارانه نخواهد بود!

اگرچه گفته می‌شود یارانه کرونا در سال ۱۴۰۰ واریز نمی‌شود، اما واریز یارانه معیشتی و نقدی به روال قبل ادامه دارد و احتمالا مشمولان این یارانه‌ها، ۱۰ و ۲۰ فروردین ماه نخستین یارانه سال جدید را دریافت کنند.

اقتصاد در سال جدید خبری از این یارانه نخواهد بود!

پرونده پرداخت یارانه ۱۰۰ هزار تومانی کرونا در اسفند سال ۹۹ بسته شد و به نظر می‌رسد دولت اعتباری برای پرداخت یارانه کرونا در سال ۱۴۰۰ در نظر نگرفته است. اما چه یارانه‌ای در سال جدید پرداخت می‌شود؟

نخستین یارانه سال ۱۴۰۰، یارانه معیشتی است که از سال ۹۸ تاکنون هر ماه به حساب مشمولان واریز شده است.

این یارانه دهم هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود و احتمالا امسال هم همین روند ادامه پیدا کند. بر این اساس نخستین یارانه سال ۱۴۰۰، یارانه معیشتی است.

مبلغ این یارانه برای خانوارهای یک نفره ۵۵ هزار تومان، دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، چهار نفره ۱۷۲ هزار تومان و خانوارهای پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان یارانه معیشتی دریافت می‌کنند.

دومین یارانه‌ای که در سال جدید واریز می‌شود، یارانه نقدی ماهانه است که مبلغ آن از سال ۸۹ تا کنون ثابت بوده و ماهانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

این یارانه اصولا در بیستم هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شده و احتمالا امسال هم همان مبلغ در همان تاریخ واریز می‌شود. اما یارانه ۱۰۰ هزار تومانی کرونا دیگر واریز نمی‌شود و پرونده آن فعلا بسته شد.

منبع: تجارت نیوز
 • ناشناس ارسالی در

  این ملت لیاقتشون همینه

 • کارمند بدبخت ارسالی در

  ما مردم یارانه نمیخوایم فقطا از این فقیرترمون نکنید سر جدتون ارزون کنید حداقل پولدار نیستیم بدبختم نباشیم متشکر از مسئولین گوش پلمپ

 • Amin ارسالی در

  سلام خدمت ریس جمهورعزیز
  توروخدا چرا این همه دروغ میگید وعده توخالی ۰۰۰۰۰
  بهزیستی و کمیته امدادهرکمکی میشه برا ایناواریزمیشه به خدابه غیرازایناهم همه بدبخت بیچاره ایم دوتابچه دارم پول مای بی شون نمیرسم کمکم کنید
  09168644457

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...