|
کدخبر: 149480

بازار عید زیر ذره بین

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به نزدیک شدن به پایان سال و نوسان قیمت، از آغاز طرح تشدید نظارتی و کارگروه نظارت بر کالاهای بسته‌بندی شده در فروشگاههای زنجیره‌ای خبر داد.

اقتصاد بازار عید زیر ذره بین

حشمت الله عسگری در پنجاه و یکمین جلسه تنظیم بازار استان تهران با اشاره به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال اظهارکرد: هرگونه وقفه و غفلت در نظارت بر بازار به ویژه بر مرغداری ها، باعث ایجاد تنش قیمتی می‌شود؛ لذا افزایش نظارت‌ها بر تمامی مراحل از تولید تا عرضه ضروری است. این نظارت نیازمند همکاری تیمی از اصناف و دستگاه‌های مربوطه در قالب یک طرح با محتوا باید انجام شود، بر این اساس طرح تشدید نظارت از ۱۰ اسفندماه آغاز می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به تشکیل کارگروه نظارتی بر کالاهای بسته‌بندی شده در فروشگاه‌های زنجیره‌ای گفت: اختلاف قیمت کالاهای بسته‌بندی شده در سطح عمده فروشی با فروشگاه‌های زنجیره‌ای بسیار زیاد است، از اینرو باید جهت نظارت متمرکز بر کالاهای بسته‌بندی شده، تیم نظارتی تشکیل شود و از صفر تا صد این کالاها را مورد بررسی و نظارت قرار دهد.

عسگری تاکید کرد: بررسی پرونده مرغداری‌های متخلف در اولویت قرار دارد و اشد مجازات برای متخلفین درنظر گرفته شده است بر این اساس تعیین تکلیف پرونده‌ها تسریع می‌شود.

 

منبع: ايسنا

ارسال نظر