|
کدخبر: 132957

گوشت هم ارزان شد + آخرین قیمت ها

قیمت گوشت تازه گوساله و گوسفندی داخلی در میادین میوه و تره بار تهران در هر کیلوگرم تا ۱۵ هزار تومان کاهش یافت.

قیمت هر کیلوگرم ران تازه گوسفندی (بسته‌بندی در محل) از ۱۴۹ هزار تومان به ۱۳۴ هزار تومان، کف‌دست تازه گوسفندی از ۱۴۷ هزار تومان به ۱۳۴ هزار تومان و سردست تازه گوسفندی از ۱۱۹ هزار و ۷۰۰ تومان به ۱۱۴ هزار تومان رسید.

همچنین، قیمت هر کیلوگرم گوسفندی خورشتی از ۱۵۹ هزار تومان به ۱۴۹ هزار تومان، گوسفندی مخلوط از ۱۲۱ هزار و ۷۰۰ تومان به ۱۱۶ هزار تومان و شقه گوسفندی نیز از ۱۲۱ هزار و ۷۰۰ تومان به ۱۱۶ هزار تومان کاهش پیدا کرد.

گفتنی است، قیمت هر کیلوگرم ران تازه گوساله (بسته‌بندی در محل) از ۱۲۴ هزار تومان به ۱۱۹ هزار تومان، سردست تازه گوساله از ۱۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان به ۱۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان و چرخ‌کرده مخلوط از ۹۱ هزار تومان به ۷۹ هزار و ۸۰۰ تومان رسیده است.

 

منبع: ایلنا
 • افشین ارسالی در

  گوشتواز ۹۰هزار تومان می ره واسه ۱۵۰ هزار بعد میارن رو ۱۲۰هزار میگن گوشت عرضان شد چقدر اینا مردم رو احمق حساب میکنن

 • کارمند ارسالی در

  134 هزار تومن ارزونه ؟؟؟؟؟

  • تنها ارسالی در

   واسه بعضیا بله

 • ناشناس ارسالی در

  آقا جان خودمان کردیم وقتی دولت قیمت را میخواد بالا ببره اول جنس،نایاب میشه بعد از چند روز تعزیرات وارد عمل میشه که پدر گرانفروش را در میاره اما تا بحال سناریو همان فیلم قبلیه وقتی زنگ میزنی میگه آقا اگه شکایت داری فلان کارو بکن بعد فلان کار را من هم عطاش را به لقاش میبخشم تازه این تعزیراتی و بازرس وبازرگانی مگه از فضا اومدند مگه بین این مردم زندگی نمیکنند یا از کوچه احمدی نژاد گوجه تعزیراتی می خرند که خودشان را به کوچه علی چپ زدند اینها همش،کشکه والا چرا تو کشور عراق از گرانی خبری نیست چرا تو ترکیه ازاین خبرها نیست وضع عراق که از ما بدتره ترکیه هم همین طور

 • کارمند ارسالی در

  حنما برای خبرنگارها و رسانه ها که خودشون تیتر خبر رو میزنن ارزونه....

 • فلانی ارسالی در

  غذای 80 تومنی گاو رو داریم می‌خریم 160 تومن طی 2 هفته. تولید نمی‌خوان تو این مملکت ک. شیردارن ازما می‌خرن2 تومن. خارمادر تولید ملی.

 • پروانه طاهری ارسالی در

  اجناس را ده برابر می کنید گوشت از کیلویی ۴۰تومن شده ۱۴۰تومن .الان ده تومن اومده پایین می‌نویسی ارزان شده .!!!!!

ارسال نظر