|
کدخبر: 126450

نوبخت دست و دلباز شد!

معاون رئیس جمهوری، گفت: بودجه امسال ورزش کشور به صورت کامل محقق خواهد شد و امروز این وعده را به مسوولان ورزش کشور می‌دهیم.

اقتصاد نوبخت دست و دلباز شد!

محمدباقر نوبخت در جریان دیدار با مسوولان ورزشی اظهارکرد: در آستانه رخداد بزرگ المپیک توکیو هستیم و همه زحماتی که مدیران ورزش برای تیم‌ها داشتند جای تقدیر دارد. با وقفه ایجاد شده باید شتاب بیشتری داشت تا ورزشکاران در ٢٠٢١ موفق ظاهر شوند.

وی گفت: برای دست یافتن به افتخار، جز همت و رشادت ورزشکاران نیاز به برنامه‌ریزی داریم که نهادهای ورزشی در حال انجام این مهم هستند. پشتیبانی آن هم بر عهده سازمان برنامه و بودجه است.

معاون رئیس‌جمهوری اظهارکرد: با توجه به اولویت، اعتبارات امسال داده خواهد شد. بودجه امسال ورزش کشور به صورت کامل محقق خواهد شد و امروز این وعده را به مسوولان ورزش کشور می‌دهیم.

وی ادامه داد: علاوه بر این تجهیز ورزش ایران در سال آینده در دستور کار قرار دارد و چه قرار باشد المپیک در سال آینده برگزار شود و چه امکان برگزاری وجود نداشته باشد، باید آمادگی خود را حفظ کنیم.

منبع: ایرنا

 • حسن ارسالی در

  پدر مردم رو در اوردین نمیشه لطف کنیدحرف نزنید به احترام مردم هیچی نگید چون هرچی میگین دروغه

  • ناشناس ارسالی در

   با سلام
   یکی نیست به این معاون رئیس جمهور بگوید لطفاً اینقدر دروغ نگوید .
   ایشان و روسای وی دست خود را در جیب حق قانونی و شرعی مردم نموده اند و پاداش پایان خدمت کارکنان بازنشسته را یکسال است با این تورم لحظه ای پرداخت نکرده و قول پرداخت تا قبل از مهرماه سال جاری را داده بود اما زهی خیال باطل.
   به کدام گوری می خواند بخوابند؟

ارسال نظر