|
کدخبر: 123712

لیست قیمت تلویزیون‌های فیلیپس در بازار ایران

در این مطلب جدول قیمت روز انواع تلویزیون فیلیپس گردآوری شده و قابل مشاهده است.

اقتصاد لیست قیمت تلویزیون‌های فیلیپس در بازار ایران

تعدد برندهای شرق آسیایی در بازار لوازم خانگی موجب شده تا کمتر با حضور نام یک برند اروپایی در میان برترین شرکت‌های حوزه صوتی و تصویری و لوازم خانگی مواجه شویم. اما برخلاف این تصور، برندهای اروپایی زیادی در حوزه لوازم خانگی با صوتی و تصویری فعال هستند که به عنوان مثال می‌توانیم به برند آلمانی بوش اشاره کنیم.

اما در کنار بوش، فیلیپس نیز به عنوان یکی از برندهای معتبر و قدیمی اروپایی به خصوص در حوزه صوت و تصویر شناخته می‌شود که تاسیس آن به سال ۱۸۹۱ باز می‌گردد. فیلیپس یک شرکت چندملیتی محسوب می‌شود اما دفتر مرکزی آن در هلند قرار دارد و موسس آن نیز یک هلندی با نام جرارد فیلیپس است.

فیلیپس امروز به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های اروپایی بیش از ۱۰۰ هزار کارمند دارد و در حوزه‌های مختلفی مانند لوازم خانگی، صوتی و تصویری، روشنایی و پزشکی فعال است. تلویزیون فیلیپس، یکی از پرطرفدارترین محصولات این شرکت در بازار ایران است.

با وجود رقابت نسبتا شدید برندهای مختلف بازار تلویزیون در ایران، فیلیپس با عرضه محصولات باکیفیت توانسته به یکی از برندهای معتبر و شناخته شده بازار تبدیل شود. انواع تلویزیون فیلیپس به وضوح بالا، کیفیت تصویر عالی و قیمت مناسب مشهور هستند. قیمت تلویزیون فیلیپس نسبت به رقبای شناخته شده‌تر مانند سامسونگ و الجی کمتر است.

مدل‌های محبوب تلویزیون فیلیپس

تلویزیون ۳۲ اینچی PHT۴۰۰۲ این شرکت که به عنوان یکی از محبوب‌ترین تلویزیون‌های بازار شناخته می‌شود با کیفیتی برابر و قیمت کمتر از مدل‌های مشابه سامسونگ و ال‌جی به فروش می‌رسد. از دیگر تلویزیون‌های پرفروش فیلیپس می‌توان به مدل ۴۰ اینچی PFT۵۰۶۳ و ۴۳ اینچ PFT۴۰۰۲ اشاره کرد.

درصد بالای رضایت خریداران تلویزیون فیلپس یکی از عواملی است که نشان می‌دهد این برند هلندی با کیفیت و قابل اطمینان هستند. از طرفی مناسب بودن قیمت تلوزیون فیلیپس نسبت به رقبا یکیدیگر از شاخصه‌هایی است که مردم را به خرید این محصولات ترغیب می‌کند. در ادامه جدول قیمت روز انواع تلویزیون فیلیپس را مشاهده می‌کنید.

لیست قیمت تلویزیون‌ فیلیپس

 

لیست قیمت تلویزیون‌ فیلیپس

لیست قیمت تلویزیون‌های فیلیپس قیمت به تومان نوسانات هفتگی  
تلویزیون ال ای دی فیلیپس ۱۳,۴۷۰,۰۰۰ % ۳.۴۳  
تلویزیون ال ای دی هوشمند فیلیپس مدل 55PUT7032 سایز 55 اینچ ۱۴,۸۹۰,۰۰۰ % ۰.۰۰  
تلویزیون ال ای دی هوشمند فیلیپس مدل 43PUT6002 سایز 43 اینچ ۶,۵۲۳,۸۶۰ % -۰.۳۹  
تلویزیون ال ای دی فیلیپس مدل 40pft5063 سایز 40 اینچ ۴,۲۵۰,۰۰۰ % ۰.۱۵  
تلویزیون ال ای دی فیلیپس ۴,۸۴۰,۰۰۰ % ۰.۲۲  
تلویزیون 32 اینچ فیلیپس مدل PHT4002 ۲,۷۹۰,۰۰۰ % ۰.۹۵  
تلویزیون 55 اینچ فیلیپس مدل 55PUS7304 ۱۸,۳۰۰,۰۰۰ % ۰.۹۹  
تلویزیون هوشمند فیلیپس مدل 50PUT6002 ۱۰,۷۸۰,۰۰۰ % ۰.۰۰  
تلویزیون ال ای دی فیلیپس ۱۸,۹۹۰,۰۰۰ % ۱.۴۲  

شما می‌توانید در قسمت نظرات، هرگونه

منبع: آی تی رسانه

ارسال نظر