|
کدخبر: 111025

توسعه اقتصادی با تکمیل زنجیره تولید میسر است

رییس اتاق بازرگانی تبریز گفت: توسعه اقتصادی کشور در بخش‌های مختلف صنعتی و معدنی با تکمیل زنجیره تولید میسر می‌شود.

اقتصاد توسعه اقتصادی با تکمیل زنجیره تولید میسر است

یونس ژائله، روز شنبه در دیدار با نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی افزود: تکمیل زنجیره تولید در بخش های صنعتی و معدنی کشور نیاز به حضور مستمر و موثر فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران در بازارهای جهانی دارد و تا زمانی که این زنجیره تکمیل نشود امکان توسعه اقتصادی در بخش های مختلف فراهم نمی شود.

وی حضور بخش خصوصی کشور و استان در تکمیل زنجیره های تولید برای توسعه اقتصادی کشور را مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: مسئولان ارشد کشوری و استانی باید تلاش کنند با حمایت از بخش خصوصی زنجیره تولید در تمام بخش های اقصادی به ویژه معدن را در راستای توسعه کشور فراهم کنند.

رییس اتاق بازرگانی تبریز با اشاره به ظرفیت های استان در صنعت و معدن گفت: استفاده از پتانسیل های مختلف در صنعت و معدن استان باید با تشکیل گروه های کارشناسی و ایجاد کنسرسیوم هایی که متولی آن بخش خصوصی استان است، انجام شود.

ژائله، با تاکید بر این که فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران منطقه باید در شرایط سخت اقتصادی از سوی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی مورد حمایت قرار گیرند، ادامه داد: در شرایط کنونی مهمترین رسالت مسوولان کشور و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی حمایت از سرمایه گذار و فعالان اقتصادی است.

وی یاداوری کرد: با حمایت از سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی و ایجاد وفاق و همدلی بیشتر می توان بر مسائل و مشکلات کلان اقتصادی کشور در راستای ایجاد رفاه بیشتر برای مردم که رسالت ذاتی دولت و فعالان اقتصادی است، غلبه کرد.

 

منبع: بازار

ارسال نظر