|
کدخبر: 161049

سقوط آزاد قیمت موز در بازار

رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران از کاهش ۲۲ هزار تومانی قیمت موز در بازار خبر داد و گفت: هم اکنون قیمت هر کیلو موز در میدان مرکزی با نرخ ۲۷ تا ۳۳ هزار تومان است، درحالیکه هفته گذشته تا ۵۵ هزار تومان هم در میدان مرکزی عرضه می شود‌.

اصناف سقوط آزاد قیمت موز در بازار

اسداله کارگر افزود: بنابر بازدیدهایی که از سطح شهر داشتیم، برخی از فروشندگان نسبت به اخطارهای ما بی توجه بودند که برخوردهای لازم همچون جریمه و حتی پلمب صورت گرفت.

وی با بیان اینکه سود مصوب مغازه های شمال شهر و جنوب شهر تفاوتی ندارد، گفت: اختلاف قیمت میوه شمال و جنوب شهر تنها به کیفیت بار بستگی دارد و بر مبنای فاکتور خرید باید عرضه شود.

رئیس اتحادیه میوه و سبزی ادامه داد: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر بهبود معیشت مردم، با رصد از سطح بازار با متخلفان امر برخورد می شود.

وی با اشاره به اینکه کمبودی در عرضه نداریم، بیان کرد: با توجه به فراوانی کالا و ذخیره مناسب در سردخانه جای هیچ گونه نگرانی نیست و همواره با اشباع شدن کف بازار نیازی به تنظیم بازار نیست.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
 • ناشناس ارسالی در

  ریدید با( ر)دسته دار در ضمن بی شرف تر از شما باز خودتان هستید و خیلی بی حیا می ب اشید دیو.....ها

 • ناشناس ارسالی در

  مردم بایدهمت کنن همگی نه یه عده ازسرندار ی بلکه اونایی هم وضع مالی مناسب دارن اصل ا خریدنکنن تااین مافیای بیشرف به خاک سیا ه بشینه فقط موزومرغ وو...نیست یه مدت اون ایی که پول هم دارن خانه ماشین و....نخرن تاقیمتها 5برابرکم بشه

 • ناشناس ارسالی در

  این همه تغیر قیمت ها برای تهران عزیزشماهست درسایر استان ها خبری نیست قیمت بالای 50هزارتومان است چون ایران ازتهران تا کرج باشد

 • هادی ارسالی در

  چشم نخوری ننه...

ارسال نظر