|
کدخبر: 168155

ابلاغ همسان سازی حقوق برای این افراد در آموزش و پرورش

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش‌ و پرورش، دستورالعمل «همسان­‌سازی حقوق و مزایای کارمندان قرارداد کار معین (مشخص) با کارمندان پیمانی» را به ادارات کل آموزش‌ و پرورش، ابلاغ و تاریخ اجرای این بخشنامه را یکم فروردین ۱۴۰۰ اعلام کرد.

آموزشی ابلاغ همسان سازی حقوق برای این افراد در آموزش و پرورش

معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، پیرو بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور، «دستورالعمل همسان‌سازی حقوق و مزایای کارمندان قرارداد کار معین (مشخص) با کارمندان پیمانی» را جهت اطلاع و اقدام لازم به ادارات کل آموزش‌ و پرورش استان‌ها، ابلاغ کرد.

بر اساس بند (۲)، حقوق و مزایای کارمندان قرارداد کار معین بر اساس مقررات مورد عمل در خصوص کارمندان پیمانی، معادل صد درصد (۱۰۰ درصد) حقوق و مزایای این گروه از کارمندان تعیین می‌شود.

بر این اساس، از تاریخ اجرای بخشنامه، برای محاسبه معادل طبقه و رتبه کارمندان قرارداد کار معین جهت تعیین حقوق و مزایا، رعایت شرایط احراز شغل، ارتقای طبقه و رتبه و... بر اساس مقررات حاکم بر کارمندان پیمانی الزامی است.

همچنین ردیف «سایر» موضوع ماده (۴) دستورالعمل اجرایی پیوست بخشنامه شماره ۷۱۳۸۱۸ به تاریخ ۷ اسفند ۹۸ موضوع بخشنامه شماره ۴۹.۷۱۰ به تاریخ ۱۹ اسفند ۹۸ و بند (۱۰) بخشنامه شماره ۲۵۴۷۶۳ به تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ منضم به بخشنامه شماره ۴.۷۱۰ به تاریخ ۷ اسفند ۹۸ از قرارداد منعقده کارمندان مذکور حذف می‌شود.

برخورداری کارمندان قرارداد کار معین (مشخص) از مرخصی استحقاقی، استعلاجی، بدون حقوق، اعمال مدرک تحصیلی و سایر مزایای مترتبه، بر اساس مقررات مورد عمل در خصوص کارمندان پیمانی است.

 

منبع: فارس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...