|
کدخبر: 168371

شوک وزارت بهداشت به پرسپولیسی‌ها

روز گذشته وزیر بهداشت اعلام کرد کاروان پرسپولیس پس از بازگشت از هند به قرنطینه دو هفته‌ای می‌رود

ورزش شوک وزارت بهداشت به پرسپولیسی‌ها

روز یکشنبه و یک روز قبل از دیدار برگشت دو تیم الوحده امارات و پرسپولیس، به دست اندرکاران و اعضای کاروان نماینده کشورمان اعلام شد: طبق دستور اکید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با توجه به بحران کووید ۱۹ در کشور هند تمامی اعضای کاروان تیم پرسپولیس در بازگشت به ایران باید به مدت ۱۴ روز قرنطینه شوند.

پرسپولیسی ها پس از شنیدن این خبر به شدت معترض شده و به مسئولان وزارت بهداشت اطلاع دادند در طول اقامت در کشور هند با وسواس خاصی تمامی پروتکل های بهداشتی را به صورت کامل رعایت کرده و هر ۳ روز یک بار تست کُرونا داده اند که جواب همه این تست ها منفی بوده است.

مربیان و مدیران تیم پرسپولیس معتقدند پس از چند هفته بازی کردن و قرنطینه شدن در هتل در جزیره " گوا" در صورتی که ۱۴ روز دیگر در تهران و دور از خانواده قرنطینه شوند، روحیه بازیکنان متلاشی خواهد شد.

با این وجود گفته می شود وزارت بهداشت همچنان روی این دستور خود تأکید دارد چرا که تعداد مبتلایان به ویروس کُرونا و مرگ و میر در هند به شدت افزایش یافت و یک گونه جدید ویروس در این کشور شیوع پیدا کرد که یکی از عوامل موج اخیر تجمع‌های مردم در فستیوال‌هایی بوده که در آن میلیون‌ها نفر حاضر شده بودند.

سازمان بهداشتی جهانی گفته است که هند "یادآور وضعیت ویرانگر"ی است که ویروس کرونا می‌تواند پدید بیاورد. برهمین اساس وزارت بهداشت کشورمان تصمیم گرفته است اعضای کاروان پرسپولیس را پس از بازگشت به ایران به مدت ۲ هفته قرنطینه کند.

 

 

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...