|
کدخبر: 166585

هیچگاه و به هیچ قیمت بدون حجاب بازی نخواهم کرد

لژیونر فوتبال کشورمان که به دلیل رعایت پوشش از حضور در یکی از مسابقات فوتبال بلژیک محروم شد گفت که در دیدارهای گذشته با چنین مشکلی مواجه نشده بود

ورزش هیچگاه و به هیچ قیمت بدون حجاب بازی نخواهم کرد

یاسمن فرمانی بازیکن شارلوای بلژیک در گفت‌وگویی درباره ممانعت داور بلژیکی از حضورش در میدان صحبت کرد.

یاسمن فرمانی که به دلیل داشتن پوشش از حضور در بازی شارلوا در مرحله پلی آف لیگ بانوان بلژیک برابر وایت استار محروم شد در این باره به گفت: اگر می‌‌خواستم بدون پوشش بازی کنم اول به خودم و بعد به کشور، فرهنگ، تمدن و دینم توهین کرده بودم. هیچ ‌گاه بدون حجاب بازی نمی‌‌کنم، چرا که اگر این کار را به عنوان یک ایرانی انجام دهم به دیگران اجازه می‌‌دهم که خیلی راحت درباره ایران صحبت کنند. در مسابقه مرحله پلی آف لیگ بلژیک داور گفت باید بدون پوشش بازی کنی که نپذیرفتم و روی نیمکت نشستم.

لژیونر فوتبال بانوان ایران افزود: داوران شرایط من را می‌‌دانستند. در مسابقات گذشته قبل از بازی با آنها صحبت می‌‌کردم و اجازه بازی می‌‌دادند. اینجا پوشش تا حدی مورد قبول است چون لباس‌‌های ما رنگ‌‌های خاصی دارد و می‌‌گویند باید همرنگ باشید از طرفی رنگ‌ هایی که می‌‌گویند پیدا نمی‌‌شود.

فرمانی ادامه داد: فقط من در بلژیک با این شرایط بازی می‌‌کنم که داور گفت نمی‌توانی با این پوشش بازی کنی و باید بدون «لِگ» به میدان بروی. همیشه قبل از بازی در اتاق داوران توضیح می‌دادم و قبول می‌‌کردند، اما این داور به دلایلی که خودش داشت اجازه نداد.

فرمانی عنوان کرد: قبل از این در ۹-۸ مسابقه هم داورانی بودند که اجازه بازی نمی‌‌دادند، اما با آنها صحبت می‌‌کردم و می‌‌گفتند اشکالی ندارد. چون یک نفر بودم قبول می‌کردند.

یاسمن فرمانی با اشاره به حمایت مربی و تیمش از شرایطش در لیگ بلژیک و تیم شارلوا گفت: در بازی داور تصمیم می‌‌گیرد و شما هیچ‌ گاه نمی‌توانی چیزی که به نفع تیم است را به داور تحمیل کنی. مربی و باشگاه هم تا الان از من خیلی حمایت کرده‌ و می‌کنند، اما داور تصمیم‌ گیرنده نهایی است.

شارلوا در این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر در این بازی به پیروزی رسید.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...