|
کدخبر: 165538

صحبت های مهدی طارمی پس از بازی برابر چلسی

مهاجم ایرانی تیم پورتو بعد از سوپر گلی که امشب به ثمر رساند، تیمش را در کسب پیروزی مقابل چلسی بدشانس دانست.

ورزش صحبت های مهدی طارمی پس از بازی برابر چلسی

مهدی طارمی در شب حساسی که با تصمیم سرمربی پورتو جایی در ترکیب اصلی تیمش مقابل چلسی در بازی برگشت یک چهارم نهایی نداشت، در دقیقه ۶۱ به میدان آمد و در سی دقیقه فرصتی که داشت، یک سوپر گل به یاد ماندنی به ثمر رساند؛ گلی که گرچه برای حذف نشدن چلسی کافی نبود اما برای همیشه در خاطره‌ها ماند.

مهدی طارمی به عنوان ستاره شماره یک بازی، که خیلی‌ها گلش در بازی امشب را یکی از کاندیداهای اصلی جایزه پوشکاش سال آینده می‌دانند، در مورد اتفاقاتی که رخ داد، گفت: "بازی خوبی ارائه کردیم اما متاسفانه فقط یک گل زدیم. وقتی که رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا شروع شد ما باور داشتیم که می‌توانیم تا مراحل بالا پیش برویم. اما متاسفانه به اندازه‌ای که باید خوش شانس نبودیم و در این مرحله حذف شدیم."

وی افزود: "واقعا بازی خوبی برای ما بود و کار بزرگی انجام دادیم. موقعیت هایی هم برای گلزنی داشتیم اما حیف که نتوانستیم به موقع گل بزنیم. به نظر من که خوب بودیم ولی این برای رفتن به مرحله بعدی کافی نبود. "

طارمی در با بیان اینکه تیمش هنوز شانس قهرمانی در لیگ پرتغال را دارد تاکید کرد: "تیم ما شایسته زدن یک گل دیگر در این بازی بود. به هر حال ما یک لیگ قهرمانان عالی ساختیم. ما این مسابقات را خیلی خوب شروع کردیم و برای این جام می‌جنگیدیم. سعی کردیم کارهایمان را به بهترین نحو انجام دهیم. بازی‌های زیادی انجام دادیم ولی خب امروز کمی بدشانس بودیم. باید منتظر بازی‌های بعدی باشیم. این هم جزئی از فوتبال و یک چیز معمولی است. ما روی بازی‌های خودمان فکر می‌کنیم و منتظر هستیم ببنیم که در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد. ممکن است که بتوانیم قهرمان لیگ پرتغال هم بشویم."

 

 

منبع: ورزش

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...