|
کدخبر: 164775

راه‌اندازی هتل کرونایی ها در ژاپن

​کمیته برگزاری بازی‌های المپیک برای ورزشکارانی که تست کرونای آنها مثبت خواهد شد، هتلی را در نظر گرفته تا ۱۰ روز قرنطینه شوند.

ورزش راه‌اندازی هتل کرونایی ها در ژاپن

به نقل از Kyodo news، کمیته برگزاری بازی‌های المپیک در نظر دارد طرحی را برای ورزشکاران و کارکنان المپیک که تست کرونای آنها مثبت می‌شود، اجرا کند.

بر این اساس، کمیته برگزاری بازی‌ها هتلی را در چند کیلومتری دهکده ورزشکاران در نظر می‌گیرد که این هتل بیش از ۳۰۰ اتاق دارد. ورزشکاران و کارکنان المپیک که تست کرونای آنها مثبت شده و نیاز به بستری شدن در بیمارستان نداشته باشند، در این هتل به مدت ۱۰ روز قرنطینه می‌شوند و خدمات درمانی دریافت می‌کنند.

همچنین ۳۰ وسیله نقلیه نیز برای انتقال بیماران به هتل در نظر گرفته خواهد شد.

با توجه به اینکه در بازی‌های المپیک از ملیت‌های مختلف شرکت می‌کنند، قرار است در این هتل خدمات چند زبانه و غذای حلال ارائه شود.

طبق اعلام قبلی کمیته برگزاری بازی ها، ورزشکاران هر چهار روز باید تست کرونا بدهند و آنها باید فقط در مکان‌های مجاز و تعیین شده تردد کنند و همچنین حق استفاده از وسایل نقلیه عمومی را ندارند.

 دستور العمل‌های جدیدی که برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در طول برگزاری بازی‌ها تعیین شده، قرار است در اواخر ماه آوریل اعلام شود.

 

منبع: ايسنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...