|
کدخبر: 164696

عصبانیت شدید سرمربی بارسلونا از داوری الکلاسیکو

سرمربی بارسلونا بعد از شکست برابر رئال مادرید به انتقاد تند از عملکرد داور بازی پرداخت.

ورزش عصبانیت شدید سرمربی بارسلونا از داوری الکلاسیکو

به نقل از مارکا، در حساس‌ترین بازی هفته سی‌ام رقابت‌های لالیگا دو تیم رئال مادرید و بارسلونا به مصاف هم رفتند.

این دیدار جذاب که با میزبانی رئال برگزار شد با پیروزی دو بر یک این تیم به پایان رسید تا شاگردان زیدان سه امتیاز ارزشمند و روحیه بخش را به‌دست آورند.

رونالد کومان سرمربی بارسلونا به شدت به عملکرد داوری معترض است. او در نشست خبری بعد از بازی گفت: اگر بارسایی باشید قطعا نسبت به عملکرد داور معترض خواهی بود. من به هیچ وجه از عملکرد تیم در نیمه نخست راضی نیستم. ما در نیمه اول نه در دفاع و نه در حمله خوب نبودیم و این کاملا روشن بود اما در نیمه دوم بهتر شدیم.

او ادامه داد: از داور می‌خواهم که واقعا صحنه براتویت را نگاه کند. آن صحنه پنالتی روشن بود. من دلیل VAR در لالیگا را نمی‌دانم. چرا داور این صحنه مشکوک را بازبینی نکرد؟ داور تنها ۴ دقیقه وقت اضافه گرفت این درحالی بود که بازی تنها ۳ دقیقه به خاطر کتف او متوقف شد. او پنالتی واضح ما را نگرفت. همه دیدند که در محوطه جریمه رئال چه اتفاقی افتاد.

کومان ادامه داد: ما در این بازی در خط دفاعی خوب نبودیم و ضربات آخر را هم خوب نزدیم تا بازنده شویم. تیمی که می‌خواهد به پیروزی دست پیدا کند، باید از فرصت‌های خود به خوبی استفاده کند. ما قدر موقعیت‌های خود را ندانستیم و از طرف دیگر هم در کارهای دفاعی اشتباه داشتیم تا بازنده شویم.

او افزود: من نمی‌توانم بیشتر از این درباره داوری صحبت کنم. پنالتی واضح ما گرفته نشد. اگر آن پنالتی گرفته می‌شد باتوجه به روند بازی نتیجه دیگری رقم می‌خورد و ما بازنده نمی‌شدیم. باوجود اعتراض زیاد داور به راحتی از کنار آن صحنه گذشت.

او درباره شانس تیمش برای قهرمانی گفت: من امیدوار هستم و تا آخرین لحظه خواهیم جنگید. من تنها کسی نیستم که از داوری خشمگین هستم. همه بازیکنان تیم هم عصبی و ناراحت هستند.

با این نتیجه اتلتیکو مادرید و رئال مادرید ۶۶ امتیازی شدند و رئال به خاطر بازی رودرو صدرنشین شد. البته اتلتیکو یک بازی کمتر دارد که در صورت پیروزی در آن صدرنشین خواهد شد. بارسلونا هم با ۶۵ امتیاز به رده سوم سقوط کرد.

 

 

منبع: ايسنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...