|
کدخبر: 177720

نخستین نمایشگاه مجازی بازرگانی ایران آغاز شد

عصر نمایشگاه- رئیس اتاق بازرگانی اهواز از برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی بازرگانی ایران با عنوان "روز اسپانیا" در بستر فضای مجازی برگزار خبر داد.

نمایشگاه نخستین نمایشگاه مجازی بازرگانی ایران آغاز شد

شهلا عموری اظهار کرد: نخستین نمایشگاه مجازی ایران با عنوان "روز اسپانیا" چهارشنبه ۲۶ خردادماه در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

وی افزود: این نمایشگاه به همت اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا و هماهنگی با رایزن بازرگانی سفارت اسپانیا در تهران برگزار می‌شود که در جریان برگزاری آن، امکان انجام ملاقات‌ آنلاین تجاری (B۲B) میان تجار ایرانی و همتایان خارجی آن‌ها فراهم شده است.

رئیس اتاق بازرگانی اهواز گفت: از تجار خوزستانی درخواست داریم از این فرصت برای معرفی توانمندی‌های اقتصادی استان در حوزه‌های مختلف استفاده کنند.

وی با بیان اینکه برگزاری این نمایشگاه فرصت بسیار خوبی برای صاحبان صنایع و تجار است، ادامه داد: بازرگانان و فعالان اقتصادی دو طرف می‌توانند مشکلاتی که در روابط تجاری خود دارند را مطرح کنند تا در حد ممکن توسط کارشناسان پاسخ داده شود.

عموری بیان کرد: از توسعه فعالیت تجاری میان دو کشور ایران و اسپانیا استقبال می‌کنیم و علاقه‌مندان می‌توانند آمادگی خود را برای شرکت در این رویداد از طریق لینک https: //iranvirtualexpo.com/b۲b/spain/ اعلام کنند.

منبع: ايسنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...