|
کدخبر: 158283

برنامه ویژه مجلس برای صنعت نمایشگاهی

نماینده مردم شهرستان‌های پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز در مجلس گفت: برنامه‌ریزی در راستای حل مشکلات حوزه سرمایه‌گذاران بخش صنعت نمایشگاهی اولویت اساسی است که در این زمینه حمایت‌های همه‌جانبه‌ای مبنای کار است.

نمایشگاه برنامه ویژه مجلس برای صنعت نمایشگاهی

عباس جهانگیرزاده اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه‌ های داخلی و خارجی برای معرفی تولیدات داخلی، خدمات کالا و محصول و بازاریابی و حمایت همه‌جانبه مجلس و دولت از این صنعت یک اولویت اساسی و مهم است که در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم برای حل مشکلات مورد نظر در دستور کار است.

وی بیان کد: برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای ارتقای توسعه برنامه‌های صنعت نمایشگاه با بازار سرمایه نیز با هدف تحقق اهداف مورد نظر است که در این زمینه مجلس و دولت از انجمن‌ها و بخش‌های خصوصی ذی‌ربط حمایت‌های همه‌جانبه‌ای دارد و برای رفع مشکلات موجود اقدامات مناسبی را انجام خواهد داد.

 نماینده مردم شهرستان‌های پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز در مجلس گفت: رفع موانع سرمایه‌گذاران برای اجرایی کردن مصوبات و همکاری با دولت و مسئولان مربوطه برای بهبود وضعیت اقتصادی و حل مشکلات مربوطه موتور محرکه بازار سرمایه، تولید و بازار مصرف است که در این زمینه نقش صنعت نمایشگاه مورد توجه واقع شود.

جهانگیرزاده ادامه داد: برنامه‌ریزی در راستای حل مشکلات حوزه سرمایه‌گذاران بخش صنعت نمایشگاهی اولویت اساسی است که در این زمینه حمایت‌های همه‌جانبه‌ای مبنای کار است که درصدد هستیم با اقدامات لازم و اساسی در راستای تحقق اهداف مورد نظر موفق عمل کنیم.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...