|
کدخبر: 155181

برگزاری بیست و سومین نمایشگاه فرش دستباف اصفهان

محل دائمی برپایی نمایشگاه‌های بین المللی استان از فردا میزبان بیست و سومین نمایشگاه فرش دستباف اصفهان است.

در این نمایشگاه ۱۵۱ شرکت و موسسه فعال حوزه فرش از استان‌های اصفهان، تهران، یزد، قم، آذربایجان شرقی، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان، فارس و گلستان در ۱۲ هزار متر مربع فضای نمایشگاهی محصولات شان را عرضه می‌کنند.

تولیدکنندگان، فروشندگان، طراحان و نقاشان فرش دستباف در کنار فعالان حوزه رنگرزی و ریسندگی و تولید کرک و پشم در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

از جمله این رویداد‌ها برگزاری جلسه کمیته فرش دستباف اصفهان با رویکرد توسعه صادرات، بررسی فرصت‌ها و ظرفیت‌های صادراتی استان اصفهان در نمایشگاه اکسپو دوبی، برندسازی و افزایش فروش فرش دستباف با تکیه بر ابزار‌های نوین، نشست تخصصی کاربرد هنر در ارتباطات و نشست هم‌اندیشی مشترک صادرکنندگان فرش دستباف و صنایع دستی به شمار می‌رود که نقش تاثیرگذاری در تبیین نقشه راه حوزه فرش دستباف اصفهان و سراسر کشور ایفا می‌کند.

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه با رعایت کامل دستور العمل‌های بهداشتی از ساعت ۱۰ تا ۱۹ روز‌های سوم تا هشتم اسفند به محل دائمی برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت مراجعه کنند.

نمایشگاه-فرش

منبع: روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌ های بین المللی اصفهان

ارسال نظر