|
کدخبر: 148524

حضور در اکسپو 2020 دوبی با دیپلماسی قوی اقتصادی

زمانی گفت: تلاش مجموعه همکاران ما در شرکت سهامی نمایشگاه‌ها و ستاد اکسپو این است که از این موقعیت ایجاد شده حداکثر بهره‌برداری را در جهت تامین منافع ملی دراین رویداد بزرگ جهانی کسب کنیم.

نمایشگاه حضور در اکسپو 2020 دوبی با دیپلماسی قوی اقتصادی

هفتمین جلسه کمیته اقتصادی اکسپو دوبی با حضورمشاور وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران برگزار شد.

در این نشست دکتر زمانی گفت: باید کمیته هایی که برگزار می‌شود با تولید محتوا مناسب و طرح‌های قوی که قابلیت اجرا دارند بعد از قطعیت به عنوان پیشنهاد به ستاد اصلی اکسپو ارائه دهند.

وی افزود: تلاش مجموعه همکاران ما در شرکت سهامی نمایشگاه‌ها و ستاد اکسپو این است که از این موقعیت ایجاد شده حداکثر بهره‌برداری را در جهت تامین منافع ملی دراین رویداد بزرگ جهانی کسب کنیم.

حسن زمانی با تاکید بر نقش بسیار مهم کمیته اقتصادی اکسپو اظهار کرد: طبق شرح وظایفی که برای اعضای کمیته اقتصادی تعیین گردیده انتظارمی رود طرح هایی که به ستاد اصلی اکسپو معرفی می‌شود از خروجی قوی و ارزش افزوده بالایی برخوردار باشند چرا که طبق برنامه‌ریزی ستاد اکسپو حداقل ۴۰ درصد ظرفیت پاویون ایران را مباحث مربوط به کمیته اقتصادی تشکیل خواهد داد.

نمایشگاه2

وی در پایان خاطر نشان کرد: در مدت برگزاری اکسپو ۲۰۲۰ دوبی بیشتر اهداف ستاد اکسپو حول محور جذب سرمایه‌گذار و دیپلماسی قوی اقتصادی خواهد بود و با همکاری وزارت امورخارجه و سایر دستگاه‌های زیربط در جهت کسب سود و منافع بیشتر ارتباطات خوبی در این راستا فراهم خواهیم کرد.

در این جلسه اعضای کمیته اقتصادی اکسپو ۲۰۲۰ دوبی از سازمان سرمایه‌گذاری، وزارت امور خارجه، سازمان برنامه و بودجه، اتاق بازرگانی ایران و سازمان توسعه تجارت ایران حضور داشتند و نقطه نظرات خود را بیان نمودند.

ارسال نظر