|
کدخبر: 174328

اختصاصی گسترش نیوز:

در رینگ صنعتی چه محصولاتی عرضه خواهد شد؟

فردا دوم خرداد ماه شرکت‌های فولادی، آلومینیومی و مسی محصولات خود را در بورس کالا عرضه خواهند کرد.

معدن در رینگ صنعتی چه محصولاتی عرضه خواهد شد؟

فردا دوم خرداد ماه رینگ صنعتی بورس کالا میزبان شرکت‌های آلومینیومی، مسی و فولادی است. شرکت آلومینیوم ایران شمش ۹۹.۸ درصد یک هزار پوندی به قیمت ۵۱۹ هزار و ۵۴۶ ریال به ازای هر کیلوگرم را عرضه خواهد کرد. حجم کالای قابل عرضه ۶۰۰ تن بوده و حداقل عرضه این محصول ۴۰ تن و حداکثر افزایش عرضه نیز سه هزار تن برآور شده است.

همچنین این شرکت در معاملات فردا دوم خرداد ماه ۲۰۰ تن بیلت با قیمت ۵۵۵ هزار و ۲۷۲ ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه خواهد کرد. گفتنی است حداقل عرضه این شرکت پنج تن بوده و حداکثر تا ۵۰۰ تن قابل افزایش است.

در معاملات فردا تالار صنعتی شرکت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب ۶۰۰ تن شمش ۹۹.۸ درصدی یک هزار پوندی با قیمت ۵۱۵ هزار و ۵۴۶ ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه می‌شود و حداکثر عرضه این نوع محصول دو هزار تن در نظر گرفته شده است.

مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب ۴۰۰ تن شمش ۹۹.۸ درصدی ۵۰ پوندی با قیمت ۵۱۵ هزار و ۵۴۶ ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه خواهد شد. حداقل عرضه این نوع شمش پنج تن بوده و حداکثر افزایش عرضه یک هزار تن تعیین شده است.

شرکت آلومینای ایران ۴۰۰ تن شمش ۹۹.۸ درصدی یک هزار پوندی با قیمت ۵۱۵ هزار و ۵۴۶ ریال به ازای هر کیلوگرم را عرضه می‌کند. حداقل عرضه این محصول ۴۰ تن بوده و حداکثر افزایش عرضه یک هزار تن در نظر گرفته شده است.

همچنین شرکت آلومینیوم المهدی نیز در عرضه فردا دوم خرداد، ۶۰۰ تن شمش ۹۹.۷۵ درصدی یک هزار پوندی با قیمت ۵۱۸ هزار و ۵۴۶ ریال به ازای هر کیلوگرم را عرضه خواهد کرد و حداکثر افزایش عرضه این محصول دو هزار تن گزارش شده است.

شرکت ملی صنایع مس ایران در رینگ صنعتی بورس کالا مورخ دوم خرداد چهار هزار تن مس کاتد با قیمت دو میلیون و ۸۶ هزار و ۸۳۷ ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه خواهد کرد. حداقل عرضه مس کاتدی در تالار صنعتی ۴۰ تن خواهد بود.

همچنین شرکت ذوب آهن اصفهان در رینگ صنعتی بورس کالای فردا دوم خرداد نیز پنج هزار ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه خواهد کرد و حداقل عرضه این محصول ۴۴ تن خواهد بود.

نویسنده: اختصاصی گسترش نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...