|
کدخبر: 157920

راه‌اندازی سامانه تلفنی تاکسیرانی در پایتخت

سامانه تلفنی سازمان تاکسیرانی شهر تهران با شماره ۱۸۰۰ راه‌اندازی شد.

شهری راه‌اندازی سامانه تلفنی تاکسیرانی در پایتخت

سامانه تلفنی باشماره ۱۸۰۰ با حضور مصطفی کاظمی اسفه مشاور عالی و مدیرکل دفتر شهردار تهران و سید مناف هاشمی معاون حمل‌ونقل و ترافیک راه‌اندازی شد. در این مراسم ضمن بازدید از بخش‌های مختلف سازمان، در مرکز کنترل و نظارت هوشمند، نحوه کنترل و مانیتورینگ رفتار تاکسیرانان برای سرویس رسانی به شهروندان پایتخت تشریح و نسبت به افزایش گشت‌های بازرسی خطوط در روزهای پایانی سال تاکید شد.

 محمد روشنی، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران ضمن تشریح و ارائه گزارشی از نحوه فعالیت ها، اقدامات، برنامه‌های درپیش رو به همراه چالش‌های این سازمان، اظهار کرد: تاکسیران‌ها و توجه به درخواست‌های آنها اصلی‌ترین هدف سازمانی است بنابراین در تلاش هستیم تا باروش‌های و ابزارهای نوین ارتباطی بستر مناسب برای شنیده شدن صدای آنها فراهم سازیم.

وی گفت: نوسازی ناوگان و افزایش نرخ کرایه دو موضوع با فراوانی بالای پیام دریافتی است که اهتمام جدی درباره هر دو موضوع به صورت ویژه در دستورکار دو معاونت سازمانی قرار گرفته است.

 روشنی در بازدید بخش نوسازی ناوگان گفت: با توجه به ضرورت تکریم تاکسیران‌ها در مراجعات سازمانی و تصریح پاسخگویی به آنها واحد نوسازی به محل جدیدی جنب ورودی سازمان منتقل شد و تمام فرآیندهای جاری جهت اطلاع یابی اولیه و پاسخ به سوالات متداول آنان در بدو ورود بابرپایی میزخدمت، نصب اطلاعیه‌های مورد نیاز شفاف‌سازی می‌شود.

مصطفی کاظمی اسفه؛ مشاور عالی و مدیرکل دفترشهردار تهران نیز با اشاره به فشار بالای اقتصادی به اقشار ضعیف تر جامعه گفت: شرایط فعلی تابع جنبه‌های اقتصادی است که در بخش‌های حمل‌ونقلی به ویژه تاکسی منجر به وارد شدن فشار بیشتری به آنها وضرورت توجه جدی تری را به دنبال دارد.

وی ضمن برشمردن مشکلات سه گروه ویژه رانندگان حمل‌ونقلی در بخش تاکسی و اتوبوس و مترو رانندگان اضافه کرد: امروز نخستین نوبت برای واکسن کرونا در سازمان بهشت زهرا در حال انجام است و باید تلاش کنیم گروه‌های حمل‌ونقلی و به ویژه رانندگان برای تزریق واکسن کرونا در اولویت باشند و در این گروه قرار بگیرد.

همچنین در ادامه این مراسم سیدمناف هاشمی، معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به توجه ویژه نسبت به معیشت رانندگان از تصویب افزایش نرخ کرایه‌های سال آتی در شورای اسلامی شهر تهران خبرداد و گفت: از ابتدای ورودم به حوزه حمل‌ونقل وترافیک توجه به سختی کار وتوجه به معیشت رانندگان تاکسی جزو اولویت‌های کاری قرارداشته باشد.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر