|
کدخبر: 168519

کدام بازیگران یاور کرونا گرفتند؟

بازیگر سریال «یاور» گفت:موقع بازی با استرس و اضطراب شدید جلوی دوربین می‌رویم. چون می‌ترسیم سلامتی‌مان به خطر بیفتد.

سینما و تلویزیون کدام بازیگران یاور کرونا گرفتند؟

زهرا سعیدی، بازیگر سریال رمضانی «یاور» گفت: روز گذشته تست کرونای سه نفر از عوامل این سریال شامل صدابردار و دو نفر تصویربردار مثبت شد.

یاور به کارگردانی مشترک سعید سلطانی و اصغر نعیمی این شب‌ها از شبکه سه در حال پخش است.

چند هفته پیش خبر ابتلای ارسلان قاسمی بازیگر این سریال به کرونا منتشر شد. حالا زهرا سعیدی، بازیگر پیشکسوت سریال در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا از کرونایی شدن سه نفر دیگر خبر می‌دهد.

این بازیگر درباره دشواری کار در شرایط کرونا گفت: موقع بازی با استرس و اضطراب شدید جلوی دوربین می‌رویم. چون می‌ترسیم سلامتی‌مان به خطر بیفتد. چهره‌پرداز‌ها کارشان از بقیه سخت‌تر است. چون وقتی ماسک می‌زنیم، رد ماسک روی صورت می‌افتد و آنها باید این رد را پاک کنند.

وی با یادآوری این نکته که قبلا با سعید سلطانی در سریال ستایش در نقش مادر قهرمان داستان همکاری داشته توضیح داد: این کارگردان آگاهی و شناخت بسیار زیادی در مورد جامعه و مردم دارد و به نکات ریز توجه می‌کند. به همین خاطر سریال‌هایش پرمخاطب می‌شود.

سعیدی افزود: برای بازی در نقش شوکت من فیلمنامه را خواندم و توضیحی از کارگردان نخواستم. به نظر من شوکت یک زن سنتی ایرانی است. من از پنجم اسفندماه سال گذشته به این پروژه پیوستم. هنوز هم سریال در حال تصویربرداری است و بازی من ادامه دارد.

وی درباره ویژگی‌های اخلاقی قهرمان داستان گفت: اخلاق یاور مردانگی، جوانمردی و انسانیت و درست زندگی کردن است. او خانواده را دوست دارد و به راستی و درستی اهمیت می‌دهد. به نظر من این ویژگی‌ها هیچ وقت از مد نمی‌افتد.

سعیدی درباره انتقاد‌هایی که به این سریال به خاطر طرح مضمون چندهمسری شده توضیح داد: ما بازیگر هستیم و فیلمنامه را اجرا می‌کنیم. صرفا می‌توانیم پیشنهاد بدهیم. ولی در نهایت نظر کارگردان اعمال می‌شود.

مجموعه ۳۰ قسمتی یاور ملودرامی اجتماعی است که قسمت‌های معمایی و تِم (مضمون) جوانمردی دارد.

در کنار داریوش ارجمند که نقش اصلی یعنی یاور را برعهده دارد، ارسلان قاسمی، محمد حاتمی، زهرا سعیدی، شبنم فرشادجو، امید علیمردانی، فقیهه سلطانی، مهوش افشارزاده و اسماعیل محرابی از جمله بازیگرانی‌اند که در این سریال حضور دارند.

 

منبع: ایرنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...