|
کدخبر: 193275

مشکلات مسکن چرا حل نمی شود؟

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با بیان"مسائل حوزه مسکن و راه نیازمند همکاری بین بخشی و فراقوه‌ای است گفت: باید مشکلات به صورت راهبردی عارضه‌یابی و حل شود.

راه و مسکن مشکلات مسکن چرا حل نمی شود؟

 علی خضریان با  اشاره به برگزاری جلسه با وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی اظهار کرد: در این جلسه رستم قاسمی برنامه‌های پیشنهادی خود را برای رونق تولید مسکن و کاهش رکود ارائه کرد. با توجه به اینکه حل مسائل حوزه مسکن و راه نیاز به همکاری‌های بین بخشی و فراقوه‌ای دارد، لازم است مشکلات به صورت راهبردی عارضه‌یابی و حل شود.

وی تأکید کرد: برنامه‌های حوزه مسکن و راه باید با مشارکت همه قوای کشور و سایر نهادهای حاکمیتی و بخش خصوصی تدوین و اجرا شود و این نکته مورد تأکید وزیر پیشنهادی بود و یکی از موضوعاتی که دغدغه نمایندگان عضو کمیسیون بود نیز حل دغدغه شهروندان در حوزه مسکن بود.

وی تصریح کرد: نقش آفرینی ایران در حوزه ترانزیت و بازپس‌گیری سهم منطقه‌ای و بین‌المللی در این حوزه و توانمندسازی اقشار مختلف جامعه برای رفع نیازهای مرتبط با مسکن و تدوین سیاست‌های کلان توسعه و دریامحور و برنامه‌ریزی برای استفاده از ظرفیت‌های بندری بخشی از تأکیدات اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس بود.

منبع: تسنیم
  • کارگر همیشه گرسنه ارسالی در

    نوبتی است اجله نکن یه صد سالی صبر کتید ا ونهم مثل ویتامینcحل میشه مثل بقیه

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...