|
کدخبر: 166970

منتظر کاهش قیمت مسکن باشید!

وزیر راه وشهرسازی گفت: نرخ مسکن در کشور درحال‌حاضر حباب است و به زودی شاهد کاهش قیمت‌ها در این بخش خواهیم بود.

راه و مسکن منتظر کاهش قیمت مسکن باشید!

محمد اسلامی روز دوشنبه و در حاشیه مراسم افتتاح پل مواصلاتی شهر پرند با تاکید بر اینکه به چشم انتظاری مردم در اتمام پروژه‌های مسکن باید پایان داده شود، اظهارکرد: با عرضه "مسکن ملی" نرخ مسکن حتما شکسته خواهد شد و با توجه به شرایط کشور پیش‌بینی می‌کنیم حباب قیمت‌ها شکسته و نرخ معقول شود.

وی، ظرفیت‌سازی در کشور را ضروری دانست و افزود: قدرت کارفرمایی مهم‌ترین شاخصه اجرای پروژه‌ها در کشور است که این مهم باید تقویت شود.

اسلامی با بیان اینکه شاخص‌های کارفرمایان باید پیشگیری، حمایت و پیش‌بینی باشد، عنوان کرد: بخش مهم قدرت اجماع شرکت‌ها است که در دوره تحریم‌ها نیازمند جهش و شکوفایی بزرگ است.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اتخاذ سیاست‌ها و تصمیات براساس ضوابط قانونی افزود: رشد شرکت‌های بزرگ و انبوه ساز متعهد در کشور، باوری است که باید به آن دست یافت.

اسلامی بر حفظ جریان پایدار تولید و عرضه مسکن در کشور تاکید کرد و گفت: مشکلات شرکت‌های بزرگ و فعال در حوزه راه و شهرسازی در کشور باید حل شود تا با اقدام و ایجاد برنامه و کار عملی در کشور بتوانیم افرادی که مسکن ندارند را با اطمینان خاطر و بر اساس برنامه صاحب مسکن کنیم.

منبع: ایرنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...