|
کدخبر: 148430

خانه در قلهک تهران چند؟ + جدول قیمت

یک واحد آپارتمان ۸۸متری و ۴۹سال ساخت در کوچه شهید حسام عراقی متری ۵۷میلیون و ۴۰۱هزار تومان و واحدی ۲۱۸متری و ۹سال ساخت در یخچال متری ۵۲میلیون و ۶۳۳هزار تومان معامله شد.

راه و مسکن خانه در قلهک تهران چند؟ + جدول قیمت

قلهک یکی از محله‌های منطقه۳ شهرداری تهران است. متوسط نرخ مسکن در این محله از متوسط نرخ مسکن در تهران بالاتر بوده و گاه واحدهایی با قیمت‌های بسیار بالا در آن معامله می‌شود؛ طی پاییز امسال معاملات زیادی در این محله انجام نشد و با پایان یافتن آن از تعداد معاملات نیز کاسته شد.

قیمت مسکن در قلهک نیز تحت تاثیر عوامل متعدد متفاوت است؛ برخی از واحدها با قیمت‌هایی بالای ۵۰میلیون تومان در هر متر مربع و برخی نیز با قیمت‌هایی حدود ۳۰میلیون تومان در هر متر مربع معامله می‌شود و نرخ مسکن در این محله تقریبا بین ۳۰ تا ۶۰ میلیون تومان متغیر است.

در ادامه این گزارش به بررسی جزییات معاملات واحدهایی که طی پاییز۹۹ در محله قلهک تهران انجام شده است، خواهیم پرداخت.

لازم به ذکر است که قیمت‌ها بر اساس معاملات انجام‌ شده طی پاییز امسال (بر اساس آمار سازمان ثبت اسناد و املاک کشور) است.

قیمت مسکن در قلهک طی پاییز ۹۹

یک واحد آپارتمان ۸۸متری و ۴۹سال ساخت در کوچه شهید حسام عراقی متری ۵۷میلیون و ۴۰۱هزار تومان و واحدی ۲۱۸متری و ۹سال ساخت در یخچال متری ۵۲میلیون و ۶۳۳هزار تومان معامله شد.

همچنین برای معامله واحدی ۱۱۵متری و نوساز در کوچه شهید علی سرافزار ۶میلیارد و ۳۲۵میلیون تومان هزینه پرداخت شده است.

یک دستگاه آپارتمان ۱۰۰متری و ۲۷سال ساخت در کوچه امین نیا متری ۳۵میلیون و ۲۲۸هزار تومان به فروش رسید. نرخ مسکن جهت خرید واحدی ۱۶۰متری و ۱۴سال ساخت در خیابان دکتر علی شریعتی نیز ۷میلیارد و ۱۰۰میلیون تومان بود.

خانه‌ای ۱۱۶متری و ۷سال ساخت در خیابان هدایت متری ۶۲میلیون و ۸۰۵هزار تومان، یک واحد ۸۶متری و ۴۰سال ساخت در خیابان یخچال متری ۴۲میلیون و ۷۳۰هزار تومان و واحدی ۸۸متری و ۱۴سال ساخت در دوراهی قلهک متری ۵۱میلیون و ۷۶۵هزار تومان معامله شد.

یک واحد آپارتمان ۵۴متری و ۱۳سال ساخت در خیابان شهید شیدایی متری ۳۳میلیون و ۶۷۹هزار تومان فروخته شد. هزینه مورد نیاز برای خرید یک واحد ۹۲متری و ۸سال ساخت در خیابان سجاد ۳میلیارد و ۲۰میلیون تومان بود.

 

قلهک

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر