|
کدخبر: 145251

ساخت ۱۰۴ بیمارستان طی ۱۱ سال

علیزاده گفت: در دوران خدمت در سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی بیش از ۱۰۴ بیمارستان بزرگ تکمیل و افتتاح شد.

راه و مسکن ساخت ۱۰۴ بیمارستان طی ۱۱ سال

مدیرعامل سابق سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی‌و‌دولتی فعالیت‌های سازمان مجری را در طی دوران ۱۱ سال خدمت در آن سازمان، برشمرد.

محمدجعفر علیزاده معاون پیشین وزیر راه و شهرسازی در مراسم تکریم خود و معرفی مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی‌و‌دولتی با اشاره به اینکه در ۳۱ سال خدمت در دولت، ۱۱ سال در وزارت راه و شهرسازی به عنوان مدیرعامل سازمان مجری ارائه خدمت کرده است، گفت: در دوران خدمت در سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی بیش از ۱۰۴ بیمارستان بزرگ تکمیل و افتتاح شد.

معاون پیشین وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: در ایام همه‌گیری کووید ۱۹ از سال گذشته تاکنون سازمان مجری نقش مهمی در احداث بیمارستان‌ها و تخصیص آنها به درمان بیماران کرونایی داشت.

علیزاده با اشاره به اینکه سازمان مجری در انجام تعهدات خود علاوه بر احداث بیمارستان، طیف وسیعی از پروژه‌ها را نیز از جمله فضاهای فرهنگی، ورزشی، اداری و آموزشی عملیاتی و اجرایی کرد، توضیح داد: بیش از ۱۵ ساختمان اداری و آموزشی در زمان مسئولیت در سازمان مجری به سرانجام رسید. همچنین تعدادی از ورزشگاه‌های مهم کشور از جمله ورزشگاه ۵۰ هزار نفری اهواز نیز به اتمام رسید و تحویل شد.

وی از دیگر اقدامات سازمان مجری را ساخت سالن سران اجلاس در کمتر از ۶ ماه، طرح توسعه حرم حضرت معصومه (س)، ساختمان کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی برشمرد.

مدیرعامل سابق سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی، افزود: هم‌اکنون پروژه ساختمان سازمان انرژی اتمی و برخی از پروژه‌های سازمان مدیریت بحران، در دستور کار سازمان مجری است. همچنین امسال تا این لحظه ۶ بیمارستان افتتاح شد و در عین حال تا اوایل بهمن، ۴ بیمارستان دیگر افتتاح می‌شود.

علیزاده تاکید کرد: سازمان مجری همواره علاوه بر اعتباراتی که سالیانه دریافت کرد از سایر منابع نیز تلاش کرد تا تامین مالی انجام دهد که در این خصوص، امسال دو برابر بودجه سالیانه از سایر منابع توانستیم اعتبارات جذب کنیم.

منبع: وزارت راه و شهرسازی

ارسال نظر