|
کدخبر: 144795

انتصاب جدید در وزارت راه و شهرسازی

وزیر راه و شهرسازی در احکام جداگانه‌ای مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی را منصوب کرد.

راه و مسکن انتصاب جدید در وزارت راه و شهرسازی

وزیر راه و شهرسازی در احکام جداگانه‌ای «احمد اصغری مهرآبادی» را به‌عنوان معاون وزیر و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن و «علی نبیان» را به‌عنوان معاون وزیر و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی منصوب کرد.

«محمد اسلامی» در حکم انتصاب «احمد اصغری مهرآبادی» به عنوان معاون وزیر و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن تصریح کرده است: نظر به تعهد، سوابق و تجارب ارزشمند و تصویب هیأت وزیران و مستند به مصوبه مجمع عمومی سازمان ملی زمین و مسکن، به سمت رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن منصوب می‌شوید.

همچنین وزیر راه وشهرسازی در حکم جداگانه ای، خطاب به «علی نبیان» بیان کرد: نظر به تعهد، سوابق و تجارب ارزشمند و مستند به مصوبه مجمع عمومی سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی شما را به سمت رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی منصوب می‌کنم.

«احمد اصغری مهرآبادی» پیش از این قائم مقام وزیر در طرح مسکن مهر و«علی نبیان»پیش از این معاون وزیر و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن بودند.

منبع: ایرنا

ارسال نظر