|
کدخبر: 132334

آخرین خبر از وام اجاره مسکن

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: متقاضیان دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن تا پایان آبان ماه فرصت دارند اطلاعات خود را در سامانه اقدام ملی تکمیل کنند.

محمود محمودزاده اظهار کرد: در مرحله دوم ثبت نام وام ودیعه مسکن حدود ۲۰۰ هزار نفر در سامانه اقدام ملی به نشانی tem.mrud.ir ثبت نام کردند که در مجموع با مرحله اول به بیش از ۶۵۰ هزار نفر رسید.

وی افزود: کسانی که در سامانه ورود کردند به فوریت حداکثر تا پایان آبان ماه اطلاعات خود را تکمیل کنند و اگر این کار را انجام ندهند امکان پالایش و به تبع آن امکان معرفی به بانک وجود ندارد. این موضوع هم فقط در اختیار خودشان است که پرونده را تکمیل کنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی درباره آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن گفت: از کل ثبت نام‌کنندگان تاکنون ۲۳۵ هزار نفر به بانک‌ها معرفی شدند که حدود ۷۰ هزار نفر توانستند تسهیلات را دریافت کنند.

به گفته محمودزاده، سرعت پرداختی‌ها تقریبا ثابت است. در بانک نیز متقاضیان باید یک سری مدارک برای تکمیل فرآیند پرداخت ارائه کنند.

با شیوع ویروس کرونا دولت تصمیم گرفت برای کمک به خانوارهای اجاره نشین تسهیلات پرداخت کند. این وام در تهران ۵۰ میلیون تومان، کلانشهرها ۳۰ میلیون و شهرهای کوچک ۱۵ میلیون تومان است که به مستأجران واجد شرایط دارای قرارداد معتبر پرداخت شود. سود این وام ۱۳ درصد است و مستأجران در تهران ماهانه ۵۴۰ هزار تومان، کلانشهرها ۳۲۰ هزار و سایر شهرها ۱۶۰ هزار تومان پرداخت خواهند کرد. در مرحله اول با وجود تقاضای ۲.۲ میلیون نفری تنها ۳۵۵ هزار نفر واجد شرایط دریافت این وام هستند و البته وزارت راه و شهرسازی هشدار داده در هر زمان که مالکیت متقاضیان احراز شود از لیست دریافت این وام کنار گذاشته می‌شوند. مرحله دوم ثبت نام از روز ۱۳ مهرماه آغاز و روز ۳۰ مهرماه به پایان رسید. متقاضیان تا پایان آبان ماه فرصت دارند مدارک خود را در سامانه اقدام ملی بارگذاری کنند.

 

منبع: ایسنا
  • ناشناس ارسالی در

    شما هنوز از خودتان خجالت نمی کشید ....سن گ پای قزوین را رد کردید ...خدا .مردم ..ه مه برای شما هیچ ..فقط دزدی .کلاهیرداری . .۱۰۰۰ برابر قیمت تمام شده سود بردن د شده خدای شما ...اینها همه جواب داره ..در دن یا هیچ کس به هم وطن خود این قدر شما ظلم می کنید نمی کند نفر اول از ظالمین دنیا هستید .الهم العن الظالمین روزی ۵زعر بار. ...خانه متری یک میلیون را دارید به متری بالای ۳۰ الی ۴۰ میلیون می فروشید .در هر متر ان چند گرم طلا بکار بردید ...طلا گرم ی ۱۲۰۰ است هر متر ی شود ۵ میلیون...شما چ قدر در این خانه هها طلا بکار بردید ..... تف به غیرتتان ..تف به شرفتتان......تف به نظارت کنندگان بر این بازار..قانون جنگل ......شما که سود باد آورده زیر دندانتان رفته ..هرگز حاضر نیستید. دست ز دزدی از ج یب مردم بر دارید......بدانید خدا هست یک روزی جواب این اعمال زشت و کریح را خواهید داد ...بنشیند تماشا کنید .....مسلمان نم اها ..خدا هست از حلقومتان بیرون می کشند ...حق کمسیون را از بنگاه حذف کنید..هر خا نه فروختند .۵۰۰ الی یک میلیون باید بگیرن د ..خانه قیمتش می رسد به متری یک میلیون. ..زیرا آنها تلاش نی کنند هنوز ۱۹ الی بال اتر برای سود بردتد بفروشند..اصلا ببنیدید درب این خانه خراب کن ها ..خانه بدون قیم ت لز طریق اینترنت ارائه شود کارشناس قیم ت مصالح بکار برده شده رو حساب کند. برگه امضای شده به دو طرف بدهد .د در ثبت اسناد ثبت گردد ..هرکس هم تخلف کرد او را به دا دگاه معرفی کنند ..این می شود قانون..بعد ۴۹ سال به قانون بر کردید.....خدا ازتان ن گذارد..که مردم از شما نمی گذرتد

ارسال نظر