|
کدخبر: 162473

ورود و خروج به این شهر ممنوع شد

فرماندار قزوین گفت: کلیه مبادی ورودی و خروجی شهر قزوین از امروز مسدود و تردد ممنوع است.

دیگر رسانه99 ورود و خروج به این شهر ممنوع شد

 محمد شفیعی روز یکشنبه با اعلام این مطلب افزود: به دلیل قرار گرفتن شهرستان قزوین در وضعیت نارنجی و لزوم اجرای پروتکل ها ، دستور العمل ها و محدودیت های تردد خودرویی در راستای جلوگیری از انتشار ویروس منحوس کرونا کلیه مبادی ورودی و خروجی شهر قزوین از تاریخ نهم فروردین ماه مسدود و تردد ممنوع می باشد.

وی یادآورشد: با توجه به قوانین و مصوبات ستاد ملی کرونا مبنی بر اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت ، ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به شهرهای نارنجی ممنوع است و در صورت عدم رعایت قوانین توسط متخلفین جریمه ۵۰۰ هزار تومانی صادر خواهد شد.

شفیعی در ادامه به شرح مسیر های مسدود اشاره و خاطر نشان کرد: لاین جنوبی پل میرزا کوچک خان ، رمپ یادگار امام (ره) پل اسماعیل آباد ، رمپ دانشگاه آزاد اسلامی واحد باراجین و در مسیر تهران به سمت قزوین ورودی تالار شهر ، خروجی دانشگاه آزاد اسلامی و تقاطع بلوار نخبگان مسدود و تردد در این مبادی ممنوع می باشد.

وی از شهروندان قزوینی و هموطنان درخواست کرد جهت همکاری با متولیان امر از مراجعه به مسیر ها و ورودی های مذکور خودداری نمایند.

به گفته فرماندار شهرستان قزوین طرح محدودیت تردد شبانه همچنان پا برجا و تردد خودروها بجز وسایل نقلیه خدمات رسان و امدادی از ساعت ۲۲ الی ۳ بامداد ممنوع می باشد.

منبع: بازار

ارسال نظر