|
کدخبر: 169241

به زودی؛ رونمایی از محصول جدید سایپا

پیش از این زمزمه هایی در مورد پیشرانه یا همان موتور محصول جدید سایپا به گوش می رسید که بر اساس آنها این خودرو جدید با موتور تیبا از خط تولید خارج خواهد شد اما سایپا در این مورد اطلاعات کامل تری منتشر کرده است.

خودرو به زودی؛ رونمایی از محصول جدید سایپا

محصول جدید سایپا اطلس نام دارد و قرار است به زودی رونمایی شود. سلیمانی، مدیرعامل سایپا در حاشیه تحویل خودرو شاهین در اسفند ۹۹ تایید کرده بود که نسخه کراس اوور شاهین، یعنی خودرو سایپا آریا نیز در اوایل سال ۱۴۰۰ به تولید انبوه می‌رسد.

سلیمانی همچنین خبر داده که دیگر محصول جدید شرکت یعنی سایپا اطلس نیز به زودی رونمایی می شود. طبق تصاویری که به تازگی از کارخانه سایپا به بیرون درز کرده، تولید آزمایشی خودرو اطلس آغاز شده و حتی ممکن است در بهار ۱۴۰۰ نیز برای اولین‌بار رونمایی شود.

طبق اطلاعات جدید منتشر شده ا ز سایپا اطلس، ظاهرا این خودرو قرار است یکی از نخستین محصولات سایپا باشد که از موتور بهبودیافته تیبا یا همان موتور M ۱۵بهره می‌برد.

آن طور که مگاموتور خبر داده، موتور بهبودیافته می‌تواند قدرتی بین ۸۹ تا ۹۴ اسب بخار و گشتاوری بین ۱۳۵ تا ۱۳۸ نیوتن متر تولید کند. البته در آینده، سایپا نسخ ههای قوی‌تر این موتور که قدرتی بین ۱۰۵ تا ۱۱۷ اسب بخار دارند را نیز به تولید می‌رساند.

 

منبع: کاماپرس
  • ناشناس ارسالی در

    طبق تصاویری که به تازگی از کارخانه سایپا به بیرون درز کرده، تولید آزمایشی خودرو اطلس آغاز شده و حتی ممکن است در بهار ۱۴۰ ۰ نیز برای اولین‌بار رونمایی شود.!!!!! خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
    خدا خیرتون بده پوکیدم از خنده..تصاویرش درز کرده؟!! خخخخخخخخخ ااااااییییی خهههه داااااااااا خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...