|
کدخبر: 154728

کادیلاک لاکچری ترین خودرو قرن را معرفی کرد + تصاویر

کادیلاک سی تی ۵-وی مجهز به یک پیشرانه هشت سیلندر با آرایش وی شکل و سوپرشارژر با ۶۶۸ اسب بخار قدرت بوده که برای رقابت با ب ام و سری ۵ نسخه ام به بازار خواهد آمد.

خودرو کادیلاک  لاکچری ترین خودرو قرن را معرفی کرد + تصاویر

یکی از نمایندگان کادیلاک به تازگی اعلام کرده است که سی تی ۵ وی نسخه بلک وینگ با قیمت ۱۲۵ هزار و ۹۸۰ دلار به بازار عرضه خواهد شد. هرچند که تاکنون این خودروساز نسبت به اعلام این قیمت واکنشی نشان نداده است، اما تا پیش از این کادیلاک سی تی ۴ وی نسخه بلک وینگ قیمت ۸۷ هزار و ۷۷۵ دلاری داشت که گران‌ترین محصول کادیلاک به شمار می‌رفت.

کادیلاک هفته گذشته سدان سی تی ۴-وی بلک وینگ را که به مجهز به یک پیشرانه شش سیلندر با آرایش وی شکل و توربوشارژر دوقلو است، رونمایی کرد. این درحالی است که سی تی ۵- وی مجهز به یک پیشرانه هشت سیلندر با آرایش وی شکل و سوپرشارژر است. این خودروساز آمریکایی قیمت هر دو خودرو را اعلام کرد، براین اساس سی تی ۵ – وی قیمت ۱۲۱ هزار و ۹۸۵ دلار و سی تی ۴-وی قیمت ۸۴ هزار و ۸۷۵ دلار دارد. جالب است بدانید این قیمت با احتساب نرخ تجهیزات اضافی برای هر دو خودرو تعیین شده است.

کادیلاک سی تی ۵-وی در رقابت با ب ام و سری ۵ نسخه ام به بازار خواهد آمد. کادیلاک سی تی ۵- وی ۶۶۸ اسب بخار قدرت دارد، این درحالی هست که ب ام و سری ۵ نسخه ام ۶۱۷ اسب بخار قدرت دارد.

فروش دو خودرو جدید کادیلاک از تابستان سال میلادی جاری آغاز خواهد شد و احتمالا برای نسخه سی تی ۵- وی محدودیت فروش نیز وجود داشته باشد.

 

منبع: بازار
  • ناشناس ارسالی در

    ایران خودروهم برای تحویل ۲۰۶ وپژوپارس ۲۰ سال قبل ۴ سال نوبت بایدتوقف وباشیریاخط شانس آزمایش وجالب است همیشه درشیریاخط دل ال برنده می شود

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...