|
کدخبر: 174945

اراذل سیرجان به ضرب گلوله دستگیر شدند

اوباش های سیرجان که قصد حمله به پلیس را داشتند دستگیر شدند.

حوادث اراذل سیرجان به ضرب گلوله دستگیر شدند

 ۴ نفر به جرم حمله به پلیس سیرجان دستگیر شدند این ۴ تن از اوباش های معروف بودند که به دام افتادند.

فرمانده انتظامی سیرجان گفت: با حضور به موقع و مقتدرانه پلیس، ۴ نفر اراذل و اوباش این شهرستان هنگام ضرب و جرح یکی از شهروندان دستگیر شدند.

سرهنگ محمد رضا ایران نژاد، فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد درگیری با سلاح سرد و ایجاد رعب و وحشت ۴ نفر از اراذل و اوباش و ضرب و جرح احدی از شهروندان در یکی محلات شهر سیرجان، بلافاصله بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

او افزود: تیم‌های گشتی پلیس در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شدند و طی عملیاتی مقتدارانه و منسجم ۳ نفر از این اراذل و اوباش را در محل دستگیر کردند.

سرهنگ ایران نژاد تصریح کرد: یکی از خاطیان که با حمله قصد خلع سلاح ماموران را داشت با ضرب گلوله به پای او دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان گفت: این اراذل و اوباش دارای سوابق متعددی از جمله نزاع و درگیری، عربده کشی ، ایجاد رعب و وحشت و اخلال در نظم و امنیت عمومی هستند که پس از معرفی به مرجع قضایی روانه زندان شدند.

سرهنگ ایران نژاد با اشاره به اینکه مقابله با مخلان نظم و امنیت عمومی و افزایش احساس امنیت برای شهروندان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد، افزود: به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم، هیچ فردی این آرامش و امنیت را به خطر بیندازد

 

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...