|
کدخبر: 155882

سارق فراری از زندان دستگیر شد

سارق حرفه ای که در تهران دست به سرقت می زد در بازداشتگاه پلیس شناسایی شد.

حوادث سارق فراری از زندان دستگیر شد

 سرهنگ کارآگاه "سعید مجیدی" رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران گفت: راننده سواری پژو ۲۰۶ به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه و اعلام کرد، خودرو ام را در خیابان پاسداران پارک کردم و زمانی که مراجعه کردم متوجه شدم شیشه خودروام شکسته و محتویات داخل آن از قبیل: دستگاه پوز، دسته چک های بانکی، کیف و.... به سرقت رفته است.

سرقت پژو ۲۰۶ با پراید سرقتی

وی با بیان اینکه کارآگاهان با مراجعه به محل سرقت، دریافتند که راننده یک دستگاه خودروی سواری پراید سرقت را مرتکب شده است، ادامه داد: در تحقیقات تخصصی پلاک خودروی سارق شناسایی و مشخص شد که مالک خودرو فردی به نام "مهیار" است.

رئیس پایگاه چهارم افزود: نتیجه تحقیقات پلیسی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت و دستور دعوت مالک خودرو اخذ شد.

این مقام انتظامی توضیح داد: مالک خودرو که اظهار بی اطلاعی از وقوع سرقت می کرد، اظهار کرد که خودروی پراید را حدود ۲ سال پیش به صورت وکالتی به فردی به نام حسین فروخته ام و او نیز خودرو را به شخصی دیگری فروخته است که بنده نیز با درخواست این فرد، وکالت تعویض پلاک به وی داده ام.

وی با بیان اینکه کارآگاهان با تطبیق چهره خریدار دوم با تصویر به دست آمده از سارق مشخص شد خریدار دوم همان سارق است، تصریح کرد: در رصدهای اطلاعاتی به دست آمد، خریدار دوم سابقه دار بوده و اخیرا به اتهام سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو در زندان به سر می برد.

سرهنگ کارآگاه مجیدی خاطر نشان کرد: با دستور قضائی متهم از زندان به پایگاه چهارم پلیس آگاهی انتقال و ضمن اعتراف به سرقت از داخل خودروی مال باخته به ۱۹ فقره سرقت مشابه دیگر اعتراف کرد.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی در پایان با بیان اینکه متهم به فروش اموال سرقتی به مالخری معترف شد، افزود: روز گذشته مالخر اموال سرقتی نیز دستگیر و با دستور قضائی روانه زندان شد.

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...