|
کدخبر: 173600

صحبت های دژپسند درباره وضعیت پیش روی بورس

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: زیرساخت‌های بازار بورس امروز تحول اساسی پیدا کرده و قابلیت‌های آن گسترده شده است.

بورس صحبت های دژپسند درباره وضعیت پیش روی بورس

فرهاد دژپسند در حاشیه نشست خود با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: برای پاسخ به سوالات تعدادی از نمایندگان در حوزه‌های مالیات، گمرک، اموال تملیکی، بازار سرمایه، مناطق آزاد و... در این جلسه حضور یافتم.

وی ادامه داد: سوالات و ارائه پاسخ‌ها در این جلسه در یک روند منطقی مطرح و نمایندگان نسبت به پاسخ برخی سوالات قانع شدند و درباره دیگر سوالات هم با توجه به محدودیت زمانی مقرر شد، اطلاعات تکمیلی بعدا ارائه و جلسات برگزار شود. سوالات مطرح شده توسط نمایندگان مجلس در حقیقت بیان مواضع مردم از زبان وکلایشان است و ما هم توضیحات لازم را ارائه کردیم.

دژپسند با اشاره به بررسی بازار سرمایه در این نشست اظهار کرد: بعد از بررسی موضوع بازار سرمایه مقرر شد، نماینده سوال کننده جلسه‌ای را با رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در محل این سازمان برگزار تا تحولات بازار سرمایه را به صورت میدانی بررسی کنند.

وزیر امور اقتصادی دارایی تاکید کرد: درباره تمامی جوانب بازار سرمایه باید به صورت تشریحی و مفصل بحث شود زیرا طی سال گذشته اتفاقات مختلفی در این بازار اتفاق افتاده و باید علل بروز رویدادها در هر یک از مقاطع زمانی بررسی و راهکارهای سازمان بورس، وزارت اقتصاد و دولت درباره آن مورد توجه قرار بگیرد. زیرساخت های بازار بورس امروز تحول اساسی پیدا کرده و قابلیت‌های آن گسترده شده است.

دژپسند در ادامه و در پاسخ به سوالی درباره بررسی موضوع واگذاری پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی در کمیسیون اصل نودم مجلس نیز گفت: واگذاری این دو باشگاه ملازماتی دارد و باید برای ارائه در بازار بورس استانداردهای مورد نظر بورس را بدست بیاورد و یک فرایند طولانی برای تطبیق شرایط آن با نیازمندی های بازار سرمایه وجود دارد و اکنون این موضوع مراحل پایانی خود را طی می‌کند.

وی تصریح کرد: از سوی دیگر باید درباره واگذاری باشگاه‌های بزرگ ورزشی مانند استقلال و پرسپولیس تمام جوانب سنجیده شود واین موضوع مراحل آخر خود را طی می‌کند و اگر هیات واگذاری دو نکته اعلامی سازمان بورس و اوراق بهادار را رفع کند، این دو باشگاه آماده واگذاری خواهد بود. البته اکنون نمی توان زمان این واگذاری را اعلام کرد اما تلاش داریم تا واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در این دولت انجام شود.

 

منبع: ایرنا
 • ناشناس ارسالی در

  مگراین دولت دولت دوزد آقای دژپسندبی سواد دورغگو

 • ناشناس ارسالی در

  ارائه عرضه اولیه و پر کردن جیبتون نشد جب ران ضرر ما، تا کی دروغ، خسته نشده اید.

 • مهدی ارسالی در

  نوش دارو پس از مرگ سهراب، ریش و قیچی دست شما بود ولی کور کردید اعتماد و اعتقاد م ردم به اصل نظام را زیر سوال بردید دیگه ا ز این بالاتر

 • امین ارسالی در

  واقعا خجالت نمیکشید از این همه دروغ . چطور زمانی که قیمت ها توی اوج بودن جلوی رشد قیمت ها را با عرضه آبشاری حقوقی نگرفتید که مردم بیچاره توی اوج بیان دعوت بشن و خرید کنن حالا بیای بگی در دنیا تضمین برای بورس نیست

 • ناشناس ارسالی در

  خیلی کثیفی آقا

 • همتی ارسالی در

  اینا همه زارند دولت

 • ناشناس ارسالی در

  به خدا اگر هرادم پدر ومادر داری جای شما بود میرفت خودکشی میکرد نمی میرید این همه دروغ میگید مرگ برای شما عروسیه

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...