|

بخوانید :

کدخبر: 170161

امروز ارزش پالایشی یکم چقدر شد (۱۴۰۰/۰۲/۱۳)

صندوق پالایشی یکم، سومین روز معاملاتی هفته را نیز قرمز به پایان رساند و در پایان معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش‌یکم با احتساب ۱.۹۸ درصد افت نسبت به روز معاملاتی قبل به ۶۸ هزار و ۸۱۰ ریال رسید.

بورس امروز ارزش پالایشی یکم چقدر شد (۱۴۰۰/۰۲/۱۳)

امروز صندوق پالایشی یکم همانند روز‌های معاملاتی گذشته در هفته جاری منفی آغاز بکارکرد و با صف فروش همراه بود و در پایان قرمزپوش به اتمام رسید و با کاهش ۱.۹۸ درصدی همراه شد و در مجموع تاکنون حدود ۳۳ درصد ضرر برای خریداران اولیه به همراه داشته است.

شتران (شرکت پالایش نفت تهران) افت ۰.۳۶ درصدی و شپنا (پالایش نفت اصفهان) ۰.۴۷ درصد افت و شبریز (پالایش نفت تبریز) ۰.۰۴ درصد کاهش، شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) افت ۰.۲۹ درصدی را تجربه کردند.

ارزش پالایشی یکم ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

امروز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با افت ۱.۹۸ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۶ هزار و ۸۸۱ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۴۴۰ هزار و ۵۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایشی یکم با کاهش ۲.۰۷ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۶ هزار و ۸۷۵ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

منبع: نبض بورس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...