|
کدخبر: 166938

تا شهریور یک فولادی دیگر به بورس می‌آید

دکتر سید امیر عباس حسینی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری غدیر و جمعی از مدیران ارشد این شرکت به همراه دکتر سید ابوتراب فاضل مدیرعامل هلدینگ صنایع و معادن غدیر از مجتمع فولاد غدیر نی ریز بازدید نمودند.

بورس تا شهریور یک فولادی دیگر به بورس می‌آید

دکتر حسینی مدیرعامل شرکت سرمایه گزاری غدیر در این بازدید بر تکمیل زنجیره فولاد تاکید نمودند.دکتر حسینی توانمند‌سازی و توجه ویژه به بحث حمایت از منابع انسانی را مهم برشمرد و اظهارکرد: در حمایت از نیروی انسانی، شرکت سرمایه‌گذاری غدیر هیچ محدودیتی ندارد و در این حوزه‌ها تنگ نظری نخواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری غدیر تولید ۱ میلیون تن آهن اسفنجی را هدف امسال عنوان کرد و با اشاره به برنامه‌های در دست اقدام دکتر مستقیمی اظهارکرد: انضباط مدیریتی که دکتر مستقیمی شروع کرده کار بسیار بزرگی است. برای تبدیل شدن به یک کارخانه بزرگ باید فرآیند‌ها اصلاح شود.

ایشان افزود: دکتر مستقیمی با توجه به سابقه خوبی که در آلومینیوم جنوب دارند در حوزه فاینانس نیز برنامه‌ریزی خوبی دارند. ما انتظار داریم در تابستان ۱۴۰۰ وارد بورس شویم.

در این جلسه دکتر مستقیمی مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی ریز با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام شده طی دو ماه اخیر، یکی از این فعالیت‌ها را تقویت تیم‌های تخصصی عنوان کرد و اظهارکرد: با ارتباطات و شناختی که از صنایع فولادی داشتیم تعدادی مدیران خوب به مجموعه اضافه می‌شوند و در تدوین چارت سازمانی سعی شده بستر لازم برای استفاده از نیروهای متخصص و جدید فراهم شود تا نگاه به مبحث توسعه این مجموعه پررنگ تر گردد.

ایشان افزود: تهیه طرح جامع فولاد غدیر نی ریز و فراهم کردن بستر و زمینه لازم در تکمیل زنجیره فولاد از مهم‌ترین برنامه‌های ماست که در این راستا بحث انتقال آب از خلیج‌فارس و گل گهر در حال پیگیری است.

مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی ریز هم افزایی در جهت استفاده از منابع شرکت سرمایه‌گذاری غدیر در پروژه‌های فولاد غدیر نی ریز و توجه ویژه به امور رفاهی نیروی انسانی را از اولویت‌های برنامه‌ها خویش دانستند.

دکتر فاضل مدیرعامل هلدینگ صنایع و معادن غدیر نیز بورسی شدن مجتمع فولاد غدیر نی ریز را از مهم‌ترین برنامه‌ها عنوان کرد و افزود: فولاد غدیر نی ریز باید تا شهریور ماه امسال وارد فرابورس شود. ایشان بر تامین آب مورد نیاز مجموعه از خلیج‌فارس تاکید نمودند.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...