|
کدخبر: 163251

گسترش نیوز گزارش می‌دهد:

فوری / این نماد بورسی مجوز افزایش قیمت گرفت

براساس اطلاعیه منتشر شده در کدال، شرکت بهنوش ایران مجوز افزایش بیش از ۱۰ درصدی قیمت را از کمیسیون داخلی خود دریافت کرده است.

بورس فوری / این نماد بورسی مجوز افزایش قیمت گرفت

کدال منتشر کرد که غبهنوش قیمت دلستر پت، یک لیتری خود را از ده هزار و ۵۰۰تومان به ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش داده است.

طبق توضیحات این شرکت، با توجه به افزایش نرخ مواد اولیه، کمیسیون فروش شرکت پس از بررسی عوامل موثر بر افزایش قیمت تمام شده محصولات جهت حفظ روند سود آوری و تامین منافع سهامداران، ضمن بررسی قیمت رقبا تصمیماتی به شرح پیوست اتخاذ کرده است. در این اطلاعیه آمده است: «افزایش قیمت در نظر گرفته شده برای گروه محصول ماءالشعیر به ترتیب انواع طعم ماءالشعیر و دلستر گردشی ۲۸۰cc به میزان ۱۲.۵۰درصد. انواع طعم دلستر پت یک لیتری به میزان ۲۸.۵۷ درصد و انواع طعم دلستر پت یک و نیم لیتری به میزان ۲۶.۹۲ درصد است.»

آذرآب به مجمع می‌رود

مجموع عمومی فوق العاده شرکت صنایع آذرآب با دستور جلسه، تصمیم‌گیری برای افزایش سرمایه شرکت هم در تاریخ چهارشنبه ۲۵ فروردین ماه، ساعت ۱۴ به آدرس میدان ونک خیابان ملاصدرا شماره ۱۵ برگزار می‌شود.

خودکفا هم از برگزاری مجمع فوق العاده خبرداده و آگهی آن را منتشر کرده است. براساس این اطلاعیه شرکت اقتصادی و خودکفائی آزادگان برای تصمیم‌گیری در خصوص افزایش سرمایه که مجوز آن را در ۲۷ اسفند سال گذشته گرفته، مجمع فوق العاده ای را در روز چهارشنبه ۲۵ فروردین ساعت ده به آدرس تهران، کیلومتر ۱۰ جاده مخصوص کرج، ساختمان مینو برگزار می کند.

براساس اطلاعیه منتشر شده در کدال شرکت کشت و صنعت شریف آباد هم بیست و پنجم فرودین ماه ساعت ۱۰ صبح به مجمع می‌رود و سهامداران این شرکت می‌توانند برای شرکت در این مجمع به تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان هویزه، خیابان شهید یوسفی، کوچه مهماندوست، پلاک ۲۶ مراجعه کنند.

اطلاعیه دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه سنگ آهن گهر زمین در کدال منتشر شد و این شرکت اعلام کرده که سهامداران یا وکلا یا قائم مقام های قانونی، می توانند سه‌شنبه ۳۱، فرودین ساعت ۱۴، به صورت حضوری به آدرس تهران، بلوار کشاورز، خیابان نادری، پلاک ۱۳، طبقه هشتم ساختمان شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه مراجعه کنند یا به صورت الکترونیکی در تارنمای https: //dima.csdiran.ir شرکت کنند.

تعلیقی‌ها

نماد وایرا هم به استناد بند ۷ ماده ۱۳مکرر۲ دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات اوراق بهادار در فرابورس ایران، با توجه به ظن وقوع جرائم موضوع ماده ۴۶ حداکثر تا ۲۸ فرودین ماه به حالت تعلیق درآمد.

نماد معاملاتی بیمه رارزی (ورازی) هم تعلیق شد. براساس اطلاعیه منتشر شده، با توجه به ظن وقوع جرائم موضوع ماده ۴۶ قانون بازار اوراق بهادار درخصوص معاملات اوراق بهادار در بازار عادی، نماد معاملاتی حداکثر تا ۲۸ فرودین ماه تعلیق شده است.

نماد وسلرستا(ولر) شرکت سرمایه‌گذاری استان لرستان هم تا به استناد ماده ۱۹ مکرر ۱/ ۱۲ مکرر ۴ دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات به منظور بررسی وضعیت شفافیت اطلاعاتی ناشر، حداکثر تا ۲۸ فرودین تعیلق شد.

طبق افشای اطلاعات در کدال، شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان ایران(وساخت)، هم در حال تهیه گزارش برای افزایش سرمایه است. در این اطلاعیه آمده است: «در جلسه مورخ ۱۴/۰۱/۱۴۰۰ هیات مدیره شرکت موضوع افزایش سرمایه از طریق مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها ( طبقه سرمایه‌گذاری بلندمدت)، اندوخته سرمایه‌ای ، مطالبات حال شده و آورده نقدی موردبحث و بررسی قرار گرفت. پس از بررسی گزارشات مربوط به تجدید ارزیابی توسط کانون کارشناسان رسمی دادگستری اخذشده در اسفند ۱۳۹۹ با توجه به تغییر نرخ برخی از سهام‌های متعلق به شرکت و عدم قطعیت مفروضات گزارش تجدید ارزیابی، مقرر شد گزارش توجیهی افزایش سرمایه از روش‌های فوق‌الذکر تهیه و در جلسات آتی هیات مدیره تصمیم‌گیری گردد.»

نویسنده: اختصاصی گسترش نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...