|
کدخبر: 156135

بورس هفته آینده چگونه پیش می رود؟

امروز بازار بورس با افت به پایان رسید. این در حالی است که دیروز وضعیت بورس مثبت شد. امروز هم دقایق پایانی شیب ملایمی از رشد را تجربه کرد.

بورس بورس هفته آینده چگونه پیش می رود؟

برخی از کارشناسان بازار سرمایه معتقدند که بازار بورس به حمایت نیاز دارد و رشد سر صبحی شاخص کل نیز به دلیل حمایت های صورت گرفته بود و اگر ادامه دار باشد ممکن است که بازار در روز های آتی متعادل شود.

عده ای دیگر نیز بر این باورند که بازار پس از روز های منفی پیاپی به کف خود رسیده و برای سرمایه گذاری از جذابیت کافی برخوردار است اما اکنون تحت تاثیر اخبار سیاسی همچون آزادسازی ارزهای بلوکه شده ایران در کره‌جنوبی که در مقابل آن لغو پروتکل‌های الحاقی که موجب رشد قیمت دلار خواهد شد و از سوی دیگر بلاتکلیفی لایحه بودجه و دعواهای مجلس و دولت و به حداکثر رسیده است.

موارد عرض شده باعث شده که بازار سرمایه به حال خود نباشد و یک روند دستوری داشته باشد با این وجود انتظار می رود که در روزهای آینده بازار سرمایه از وضعیت متعادل تری برخوردار باشد

 

منبع: رکنا
  • 1 ارسالی در

    هفته اینده همانند دو هفته قبل ریزشی خواه د بود با توجه به کندل دوطرفه شاخص بورس ت وسط رئیس سازمان مشخص است که بورس ریزشی است

  • امین ارسالی در

    زندگی و ابرومون رفت . کاربه مریضی روحی و طلاق کشیده . بورس را اخر سال سبز کنید ب دهکار و بیچاره شدیم . نمایندگان مردم کجا یید ؟

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...