|
کدخبر: 151687

این سهام امروز بیشترین سود را داشت

امروز سهامداران شرکت‌های نورد قطعات فولادی، ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس و خوراک دام پارس در بورس و معامله‌گران شرکت‌های مواد اولیه دارویی البرز بالک، صنایع فولادی آلیاژی یزد و کشت و دام قیام اصفهان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بورس این سهام امروز بیشترین سود را داشت

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس افت ۲۸هزار و ۲۳۸واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۲۰۵هزار و ۴۲۸واحدبه کار خود پایان داد و بیش از ۱۲میلیارد و ۵۱۸میلیون سهم و حق‌تقدم به‌‌ارزش ۱۱هزار و ۵۱۸میلیارد تومان در یک میلیون و ۱۹۱هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های نورد قطعات فولادی، ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس و خوراک دام پارس بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی خلیج‌فارس، توریستی و رفاهی آبادگران ایران و ایران ترانسفو بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲میلیارد و ۲۶۴میلیون ورقه به‌ارزش ۵هزار و ۲۰۷میلیارد تومان در ۵۵۸هزار نوبت، آیفکس ۱۶۷واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۶۶۹واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های مواد اولیه دارویی البرز بالک، صنایع فولادی آلیاژی یزد و کشت و دام قیام اصفهان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های مبین وان کیش، سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان و توکاریل بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر