|
کدخبر: 327294

اختصاصی گسترش نیوز؛

قیمت انواع میوه آنلاین / این خرید صرفه اقتصادی ندارد!

در این گزارش به بررسی قیمت میوه آنلاین پرداخته ایم.

اقتصاد قیمت انواع میوه آنلاین / این خرید صرفه اقتصادی ندارد!

بسیاری از افراد برای تهیه میوه به میادین میوه و تره بار می روند و عده ای دیگر از فروشگاه های محل خرید خود را انجام می دهند. اما عده ای دیگر وجود دارند که به دلیل نداشتن وقت کافی و یا بی حوصلگی ترجیح می دهند که میوه خود را از فروشگاه های آنلاین تهیه کنند. خرید میوه از فروشگاه های آنلاین، این امکان را به شما می دهد که با یک کلیک ساده، در مقابل انبوهی از میوه ها قرار بگیرید و هرچه خواستید انتخاب کنید. لازم به ذکر است که خرید میوه از این فروشگاه ها کمی برایتان گران قیمت تر خواهد شد و هزینه پیک نیز به آن تعلق می گیرد.

گوجه-سبز

به گزارش گسترش نیوز، با گشت کوتاهی در فضای مجازی، متوجه قیمت انواع میوه آنلاین در فضای مجازی شدیم. در یکی از سایت ها قیمت ۵۰۰ گرم گوجه سبز ۹۰ هزار تومان قرار داده شده است. لین در صورتی است که در بازار آزاد قیمت هر کیلو گوجه سبز مبلغ ۸۰ هزار تومان استو این همان اختلاف قیمتی است که در ابتدای گزارش به آن اشاره کردیم. قیمت هر کیلو پرتقال در این سایت مبلغ ۵۵ هزار تومان و نیم کیلو توت فرنگی ۹۲ هزار تومان است. همچنین نیم کیلو لیمو ترش۳۴ هزار تومان و یک کیلو سیب نیز ۷۰ هزار تومان فروخته می شود.

میوه-قیمت

میوه های بسیاری در این سایت فروخته می شود. به عنوان مثال طالبی، ملون و هنوانه نیز از میوه هایی است که در این سایت وجود دارند. هر عدد طالبی ۲ کیلویی ۹۰ هزار تومان، ملون یک و نیم کیلویی ۶۲ هزار تومان و هنوانه ۶ کیلویی ۵۰ هزار تومان فروخته می شود.

با بررسی سایر سایت ها، قیمت دیگر میوه ها را بررسی کرده ایم. در جدول زیر می توانید قیمت انواع میوه آنلاین را بررسی کنید.

 

میوه

قیمت

سیب قرمز یک کیلوگرم

۷۰،۰۰۰

سیب زرد یک کیلوگرم

۷۹،۰۰۰

خیار یک کیلوگرم

۳۹،۰۰۰

طالبی بزرگ ۲ و نیم کیلویی

۸۸،۰۰۰

موز یک کیلوگرم

۷۱،۰۰۰

هندوانه ۷ کیلوگرم

۱۱۸،۰۰۰

طالبی تو سبز ۲ ونیم کیلوگرم

۷۹،۰۰۰

ملون ۵۰۰ گرم

۴۹،۰۰۰

خربزه گرمسار ۳ کیلوگرم

۱۸۰،۰۰۰

خرید میوه به صورت آنلاین، اقدامی ساده است و می توانید به راحتی در منزل یا محل کار، میوه مورد نظر خود را سفارش دهید. همچنین می توان گفت که خرید این مدل میوه از نظر اقتصادی به صرفه نیست و بهتر است به یکی از مراکز فروش میوه مراجعه کنید. البته با گشت کوتاه متوجه شدیم که سایت ها چندان تنوعی در محصولات خود ندارند.

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها