|
کدخبر: 325046

فرصت طلایی خرید محصولات ایران خودرو را از دست ندهید / بدون قرعه کشی صاحب خودرو شوید

شرایط ثبت نام ایران خودرو در سال۱۴۰۳ اعلام شد.

اقتصاد فرصت طلایی خرید محصولات ایران خودرو را از دست ندهید / بدون قرعه کشی صاحب خودرو شوید

ثبت نام ایران خودرو بدون قرعه کشی اعلام شد. متقاضیان ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی می‌توانند این محصول پرفروش را به قیمت کارخانه و با موعد ۹۰ روزه تحویل بگیرند.

فروش ویژه ایران‌خودرو مربوط به وانت آریسان دوگانه‌سوز اعلام شده است. این خودرو با قیمت کارخانه و تحویل ۹۰ روزه به متقاضیان عرضه خواهد شد. قیمت خودرو به صورت قطعی است.

ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو صرفاً از طریق سایت شرکت و به صورت اینترنتی بوده و متقاضی مکلف است با انتخاب نمایندگی های محل سکونت خود اقدام به ثبت سفارش کند.

ضروری است پیش پرداخت اولیه نقدی از کارت بانکی متقاضی ثبت نام ایران خودرو قرارداد باشد.

جهت هر نوع خودرو، هر شخص (با کد ملی مشخص و شرایط سنی بالای ۱۸ سال) صرفاً می تواند برای یک دستگاه ثبت نام کند.

هزینه حمل خودرو به قیمت نهایی محصول اضافه خواهد شد.

در صورت اعمال هر گونه تغییرات در مشخصات فنی خودرو (قوای محرکه، بدنه، الزامات جانبی، تزئینات و غیره ) که ناشی از الزامات اجباری شرکت است

متقاضی ثبت نام فروش فوری ایران خودرو ضمن پذیرش این تغییر ملزم به پرداخت هزینه های اعلام شده است. همچنین در اطلاعیه  فروش فوری ایران خودرو دهه فجر آمده است؛ هزینه بیمه شخص ثالت بر عهده مشتری است.

تکمیل مراحل ثبت نام ایران خودرو بدون قرعه کشی تنها از طریق مراجعه به سایت ثبت نام ایران خودرو یعنی آدرس https://www.ikco.ir/ انجام می شود، درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند، مسئولیتی متوجه شرکت ایران خودرو نخواهد بود.

زمان ثبت نام ایران خودرو اردیبهشت ۱۴۰۳

این بخشنامه از تاریخ ۴ اردیبهشت فعال خواهد شد و تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

جدول-خودرو

 

منبع: اقتصاد انلاین
 • شهرام ارسالی در

  واقعا خجالت نمی کشید با این خبرهایتان تف بر شما . کدام محصولات اولا" محصول ات نه چون یک خودرو هست اون هم چه خودرویی موتور پیکان تقویت شده هزار سال قبل با ب دنه پژو ی 40 سال قبل با قیمت 430000000 ت ومان خجالت هم خوب چیزی هست و شما خبرگزار یها هم پول خوبی از این خودرو ساز ها می گ یرید و گرنه هر روز یک خبر اعتراضی می نوش تید اگر مردند چرا خودرو های دیگر رو به ا ین شکل نمی فروشند .واقعا افسوس و صد افسو س به این ممکلت

 • امین ارسالی در

  این که خودرو نیست گاری بگوییم بهتر است

 • علی سعید ارسالی در

  من در دی ماه 1402 آریسان ثبت نام کردم و الان تحویل گرفتم و خیلی پشیمان هستم ایرا نخودرو به مفاد قرارداد عمل نمیکند و آریس ان خیلی بی کیفیت است ....

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  سایر رسانه ها