|
کدخبر: 324559

خرید خودرو / بازار خودرو / قیمت خودرو

این خودرو شاسی بلند را قسطی بخرید / فقط ۵۰ درصد از مبلغ کل را پرداخت کنید

اعلام شد که اولین شرایط فروش برای نیسان ترا، محصول مونتاژی جدید مانیان خودرو منتشر شده است. مانیان خودرو قیمت تقریبی ترا را ۲ میلیارد و ۹۷۰ میلیون تومان اعلام کرده است. بنابراین، باید دید که در آینده قیمت نهایی این خودرو برای خریدار چقدر خواهد بود.

اقتصاد این خودرو شاسی بلند را قسطی بخرید / فقط ۵۰ درصد از مبلغ کل را پرداخت کنید

مهم‌ترین ویژگی فنی نیسان ترا این است که از پلتفرم F آلفا در شاسی و بدنه استفاده می‌کند که به معنای استفاده از عملکرد عالی مهندسی ژاپن در این خودروی ورزشی چند منظوره (SUV) است. زیر کاپوت، یک پیشرانه ۲ لیتری از میتسوبیشی به عنوان قلب تپنده این خودرو وجود دارد. در بازار ایران، ترا مجهز به پیشرانه ۴K31 میتسوبیشی با فناوری MIVEC است، که دارای یک موتور ۲ لیتری توربو TGDi است و توان تولید نهایی ۲۲۰ اسب بخار و گشتاور نهایی ۳۶۰ نیوتن متر را دارد.

در سال ۲۰۱۸، مدل ترا (Terra) از خانواده شاسی بلندهای سایز متوسط نیسان، جانشین خانواده قدیمی پالادین (Paladin) شد. این مدل در برخی مناطق جهان با نام نیسان اکسترا (X-Terra) نیز شناخته می‌شد.

برند نیسان از دهه ۱۳۷۰ شمسی با مدل پاترول در بازار کشور بسیار شناخته شده و در جامعه آفرودسواران دارای احترام بسیار زیاد است.

نیسان ترا، که توسط مانیان خودرو تولید می‌شود، در واقع نسخه لئو MX8 است که ایستا موتور (زیرمجموعه گروه کارآفرینان مایوان) برنامه مونتاژ و تولید آن را دارد. این دو خودرو از یک پلتفرم و یک سیستم انتقال نیرو استفاده می‌کنند، اما لئو MX8 نسخه چینی نیسان ترا از جوینت ونچر خودروسازی چینی-ژاپنی (دانگ‌فنگ-نیسان) است که طراحی خارجی و داخلی جدیدتر و متمایزی از محصولات نیسان دارد. اما نمونه‌ای که توسط مانیان خودرو در نظر گرفته شده، از ساختار همین جوینت ونچر است، اما دارای نشان تجاری و نام نیسان است و طراحی خارجی و داخلی قدیمی‌تری دارد.

نیسان-جدول

 

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها