|
کدخبر: 324222

نمایشگاه بین المللی | نمایشگاه ایران بیوتی

جزئیات کامل درباره برگزاری نمایشگاه ایران بیوتی ۱۴۰۳

سی و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، آرایشی، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته تهران از تاریخ ۲۹ فروردین تا ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار می‌گردد.

اقتصاد جزئیات کامل درباره برگزاری نمایشگاه ایران بیوتی ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی نمایشگاه‌های بین المللی، این رویداد با حضور ۱۷۳ شرکت داخلی، در فضایی بالغ بر ۱۹ هزار مترمربع در سالن‌های ۵، ۶، ۷، ۸، ۹ و ۲۷ برگزار می‌شود.

نمایشگاه ایران بیوتی و کلین (Iran Beauty & Cleane) که توسط شرکت سامع پاد نوین به عنوان مجری برگزار می شود به عنوان یک رویداد تجاری و صنعتی ایران در زمینه آرایشی و بهداشتی به شمار می‌رود. 

سی و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، آرایشی، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته فرصت مناسبی است تا فعالان و دست اندرکاران این حوزه محصولات و دستاوردهای خود را به نمایش بگذارند و با بررسی روند تقاضا، به برنامه‌ها و فعالیت‌های آتی خود سمت و سو دهند.

پیش‌بینی می‌شود نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های حوزه آرایشی و بهداشتی در خاورمیانه باشد.

آمارها نشان می‌دهند که ایران از لحاظ میزان مصرف لوازم آرایشی و بهداشتی در جهان رتبه بالایی دارد. شایان ذکر است که بعضی از مواد اولیه این صنایع توسط شرکت‌های پتروشیمی و تولیدکنندگان مواد اولیه و مواد افزودنی پلیمری تامین می‌شود. این رویداد می‌تواند فرصت مناسبی برای سرمایه گذاران خارجی که به دنبال فرصت‌های سرمایه گذاری جدید هستند، باشد. علاوه براین؛ نمایشگاه ایران بیوتی فرصتی را فراهم می‌آورد تا بازدیدکنندگان کالای مورد نیاز خود را خریداری نمایند.

لازم به ذکر است این نمایشگاه در تاریخ 29 فرودین لغایت یک اردیبهشت از ساعت 8 تا 17 در نمایشگاه بین المللی تهران میزبان بازدیدکنندگان می باشد.

 

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها