|
کدخبر: 322498

قیمت مسکن / بازار مسکن / قیمت خانه

قیمت مسکن در محله امیریه / خانه در سعادت آباد چند؟

طبق گفته واسطه‌های مسکن، بازار معاملات مسکن در شهر تهران معمولاً تا قبل از پایان ماه اسفند به صورت رسمی فعالیت خود را پایان می‌دهد و در ماه فروردین نیز در حالت نیمه تعطیلی قرار می‌گیرد.

اقتصاد قیمت مسکن در محله امیریه / خانه در سعادت آباد چند؟

اکنون، واسطه‌ها و فعالان بازار مسکن شهر تهران در مورد کاهش تعداد معاملات خرید و فروش در روزهای پایانی سال، اعلاماتی دارند، این در حالی است که در مناطق مختلف شهر تهران از جمله مناطق مصرفی و جنوبی، فایل‌های فروش کافی موجود است.

واسطه‌های مسکن می‌گویند که بازار معاملات مسکن شهر تهران، معمولا در هر سال تا قبل از بیستم اسفندماه رسما به کار خود پایان می‌دهد و در فروردین ماه نیز حالت نیمه‌تعطیل دارد.

بازار شب عید معاملات مسکن شهر تهران بر اساس مشخصات تازه‌ترین آپارتمان‌های عرضه‌شده به این بازار با تنوع نسبتا مناسبی از فایل فروش همراه است. با این حال، تازه‌ترین تحقیقات میدانی از وضعیت معاملات مسکن در ماه پایانی سال‌جاری- اسفند۱۴۰۲- نشان‌دهنده رکود خرید‌وفروش در این بازار است.

 به‌رغم موجودی کافی فایل فروش در محله‌ها و مناطق مختلف شهر تهران از جمله مناطق مصرفی و جنوبی، هم اکنون، واسطه‌ها و فعالان بازار مسکن شهر تهران از افت تعداد معاملات خرید‌وفروش در روز‌های پایانی سال خبر می‌دهند. ضمن اینکه زنگ خور و مراجعه به بنگاه برای اطلاع از شرایط فروش آپارتمان‌های عرضه‌شده به بازار نیز نسبت به چند هفته اخیر کاهش داشته است.

واسطه‌ها می‌گویند بازار معاملات مسکن شهر تهران معمولا در هر سال تا قبل از بیستم اسفندماه رسما به کار خود خاتمه می‌دهد و در فروردین ماه نیز حالت نیمه‌تعطیل دارد. از این‌رو، انتظار رویداد خاص قیمتی و معاملاتی در این بازار نسبت به آنچه هم اکنون جریان دارد، دست کم تا یک ماه و نیم آینده بعید است.

در جدول زیر تازه‌ترین فایل‌هایی که روز گذشته به بازار فروش مسکن شهر تهران عرضه شد، درج شده است:

قیمت-آپارتمان

منبع: دنیای اقتصاد

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها