|
کدخبر: 322413

اختصاصی گسترش‌نیوز؛

تیر خلاص خودروسازان به خبر خوش پلیس / خودرو با پلاک ۱۴۰۳ عرضه نشد

بر اساس اظهارات مخاطبین گسترش نیوز، افرادی که بعد از تاریخ ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ خودرو صفر خود را از کارخانه تحویل گرفته اند تاریخ امسال یعنی ۱۴۰۲ درج شده است.

اقتصاد تیر خلاص خودروسازان به خبر خوش پلیس / خودرو با پلاک ۱۴۰۳ عرضه نشد

باتوجه به اینکه سرتیپ دوم سید تیمور حسینی، رییس پلیس راهور، در حاشیه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن اعلام کرده بود که از روز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ تمامی خودرو های داخلی صفر که از کارخانه ترخیص می شوند، با مدل سال ۱۴۰۳ شماره گذاری خواهند شد اما خلاف آن در عمل اجرا شد و شرکت های خودروساز بعد از ۲۳ بهمن ماه خودروها را پلاک سال ۱۴۰۲ به مردم عرضه کردند.

به گفته تیمور حسینی، این عمل  به منظور حمایت از مصرف‌کننده و حمایت از تولیدات حوزه صنعت خودرو است  و همانند سنوات گذشته، از یک یا دوماه قبل از پایان سال، تولیدات جدید خودرو‌ها به شماره سال جدید پلاک زده می‌شود.

با این تفاسیر طبق گفته های مخاطبین گسترش نیوز در سند افرادی که بعد از تاریخ ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ خودرو صفر خود را از کارخانه تحویل گرفته اند تاریخ امسال یعنی ۱۴۰۲ نیز درج شده است. متن صحبت های رییس پلیس راهور را می توانید در پایین این خبر مشاهده کنید.

مخاطب ما مدعی بود که خودروی ساینای خود را روز ۱۵ اسفند ماه تحویل گرفته است اما پلاک آن برای سال ۱۴۰۲ است که این عمل خلاف دستور سرتیپ تیمور حسینی است.

پلیس

 • ناشناس ارسالی در

  چرا سردار دروغ گفت ارزش مردم چقدره

 • مسلم ارسالی در

  پسر من از ایران خودرو در اسفند دنا پلاس دریافت کرده که درسند وپلاک مدل ۱۴۰۲ ثب ت شده که برخلاف گفته رئیس پلیس راهور می باشد لطفا" پیگیری نمایید

 • محمد صادقی ارسالی در

  سلام منم خودرویی که تحویل گرفتم دیدم مدل ش 402 بود خودروی من پژو پارسه چرا من بای د به خاطر چند روز عوارض و مالیات یک سال رو پرداخت کنم میگن چون حروف ابتدایی شمار ه اطاق ماشین شما به نیروی انتظامی اعلام نشده انگار سایپا هم یادش رفته حروف اول ب دنه خودرو رو اعلام کنه مگه میشه مگه داری م بنظر میرسه این دو شرکت از قیمتی که فرو ختن ناراضی هستن خواستن خریدار خیلی خوش ب ه حالش نشه نکته بعدی قدرت این خودرو سازا ن در مقابل پلیسه که اهمیتی برای حرف سردا ر محترم قائل نیستند

 • ناشناس ارسالی در

  بجای این مسخره بازیها غیرت دینی ملی داشته باشید و کیفیت خودرو هاتونو بالا ببرید. وگرنه خودرو تولید 1402 را پلاک سال 1420 بزنید آیا با تغییر تاریخ به تنهایی کیفیت آشغالهای تولیدی به اسم خودرو داخلی هم عوض می شود؟ فقط ملت ایران رو سر کار گذاشتید

ارسال نظر