|
کدخبر: 321802

قیمت طلا/ قیمت سکه/ قیمت دلار

قیمت جدید دلار اعلام شد / ربع سکه چند؟ + جدول

در بازار آزاد امروز، قیمت طلا به وزن ۱۸ عیار هر گرم ۲ میلیون و ۹۸۸ هزار تومان است. همچنین، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید به مبلغ ۳۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است. این قیمت‌ها ممکن است با توجه به عوامل اقتصادی و رویدادهای بازار تغییر کنند. لازم به ذکر است که این قیمت‌ها مربوط به تاریخ امروز هستند و ممکن است در زمان‌های دیگر تغییر کنند.

اقتصاد قیمت جدید دلار اعلام شد / ربع سکه چند؟ + جدول

در حال حاضر در بازار آزاد، قیمت طلا به وزن ۱۸ عیار هر گرم ۲ میلیون و ۹۸۸ هزار تومان است. همچنین، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۳۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۳۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است. این قیمت‌ها براساس وضعیت فعلی بازار مربوط به امروز هستند و ممکن است در زمان‌های دیگر تغییر کنند.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۹ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۱۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۱۲ میلیون و ۹۴۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۲۰۸۳دلار است.

در معاملات امروز (یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲) مرکز مبادله ارز و طلای ایران، هر اسکناس دلار آمریکا با ثبات نسبت به روز کاری قبل به‌نرخ ۴۲ هزار و ۹۲۰ تومان و حواله دلار  نیز به‌نرخ ۳۹ هزار و ۸۶۴ تومان معامله می‌شود.

قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران نیز با افزایش نسبت به روز کاری قبل به ۴۶ هزار و ۵۳۰ تومان و نرخ حواله یورو با افزایش به ۴۳ هزار و ۲۱۷ تومان رسیده است.

از سوی دیگر، اسکناس درهم امارات نیز با ثبات نسبت به روز کاری گذشته ۱۱ هزار و ۶۸۷ تومان ارزش‌گذاری شده است و نرخ حواله درهم  نیز با ثبات ۱۰ هزار و ۸۵۴ تومان است.

 

بروز رسانی: ‌یک‌شنبه 13  اسفند 12:00

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  32  میلیون و 400 هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

34  میلیون و 400 هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

19  میلیون و 100 هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

12  میلیون و 100 هزار

قیمت سکه گرمی

6 میلیون و 100 هزار

 

بروز رسانی: ‌یک‌شنبه 13  اسفند 12:00

نوع

قیمت لحبظه (تومان)

گرم طلای 18 عیار

2 میلیون و 988 هزار

مثقال طلا

12 میلیون و 940

انس طلا(دلار)

2083

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها