|
کدخبر: 319639

بازار ارزهای دیجیتال | بازار رمزارز | ایردراپ رمزارز

بزرگترین ایردراپ های سال ۲۰۲۴ کدامند؟

رویداد ایردراپ ژوپیتر (JUP) اخیراً پایان یافته و شرکت‌کنندگان آن در حال دریافت توکن‌های خود هستند. با این حال، کسانی که نتوانستند در این ایردراپ شرکت نمایند، نباید ناامید شوند؛ زیرا تعداد زیادی ایردراپ بزرگ دیگر در سال ۲۰۲۴ به وقوع خواهد پیوست.

اقتصاد بزرگترین ایردراپ های سال ۲۰۲۴ کدامند؟
ایردراپ، نوعی استراتژی بازاریابی است که توسط توسعه‌دهندگان یک پروژه برای توزیع رایگان توکن پروژه خود به معامله‌گران و سرمایه‌گذاران، به کار گرفته می‌شود؛ هدف اصلی این فرآیند، جلب توجه مخاطبان به پروژه‌های جدید در حوزه ارزهای دیجیتال است.

رویداد ایردراپ ژوپیتر (JUP) اخیراً پایان یافته و شرکت‌کنندگان آن در حال دریافت توکن‌های خود هستند. با این حال، کسانی که نتوانستند در این ایردراپ شرکت نمایند، نباید ناامید شوند؛ زیرا تعداد زیادی ایردراپ بزرگ دیگر در سال ۲۰۲۴ به وقوع خواهد پیوست.

مایلز دویچر (Miles Deutscher)، تحلیلگر مشهور ارزهای دیجیتال، فهرستی از این ایردراپ‌ها را که می‌توانند بازده چشم‌گیری برای دریافت‌کنندگان خود فراهم آورند، گرد‌آوری کرده است.

لینیا ویج (Linea Voyage)

لینیا یک بلاکچین با سرمایه بالا در حوزه کریپتو است و احتمالاً یکی از بزرگ‌ترین ایردراپ‌های آینده در سال ۲۰۲۴ خواهد بود.

شرکت‌کنندگان از طریق تعامل بیشتر با این پروژه، توکن‌های بیشتری دریافت خواهند کرد.

زی‌کی‌سینک (zkSync)

ایردراپ ZKS در سه ماهه دوم سال جاری انجام خواهد شد. دویچر بر تمرکز روی ایردراپ‌های خاص اکوسیستم، مانند زیرو‌اند (ZeroLend)، برای به حداکثر رساندن پاداش‌های احتمالی ZKS تأکید کرد.

ورم‌هول (Wormhole)

پروژه ورم‌هول که با جمع‌آوری ۲۲۵ میلیون دلار سرمایه ارزش خود را به ۲.۵ میلیارد دلار رساند، ایردراپ خود را در طول سال جاری برگزار خواهد کرد. دویچر خاطرنشان کرد که تعداد زیاد پل‌های ارائه‌شده توسط ورم‌هول به کاربران اجازه می‌دهد تا حجم مورد نیاز منتقل‌شده از طریق پل‌های این پروژه را که برای دریافت ایردراپ الزامی است، برآورده کنند.

لیرزیرو (LayerZero)

این تحلیلگر بر اولویت پروژه‌های با بودجه بالا تأکید کرد. دویچر استفاده از پروتکل‌های جدید را در حالی که به فرض خود پایبند بود، پیشنهاد کرد. اوردرلی نتورک (Orderly Network) که توسط LayerZero پشتیبانی می‌شود، می‌تواند ایردراپ‌های بزرگی را در سال جاری برگزار کند.

براچین (Berachain)

براچین یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های آزمایشی است که در حال حاضر در دسترس قرار گرفته و فرصتی را برای شرکت‌کنندگان فراهم می‌آورد تا بدون سرمایه اولیه قابل توجه از آن بهره ببرند. به گفته این تحلیلگر، این شبکه می‌تواند یکی از بزرگترین ایردراپ‌ها را در سال ۲۰۲۴ اجرا کند.

سلستیا (Celestia)

در مراحل اولیه، انتظار می‌رود که سلستیا ایردراپ‌های متعددی را برگزار کند؛ زیرا در حال راه‌اندازی پروتکل‌های جدید توکن خود است. دویچر خاطرنشان کرد که کاربران می‌توانند تا ۱۰ هزار دلار از ایردراپ این پروژه به دست بیاورند.

شبکه مانتا (Manta Network)

اگرچه پارادایم جدید شبکه مانتا انتظارات جهانی را برآورده نکرده است، پذیرندگان اولیه که الزامات ایردراپ قبلی را تکمیل کردند، پاداش خوبی گرفتند. از این رو، می توان دریافت ایردراپ‌های این پروژه را در سال جاری در نظر داشت.

اکوسیستم کاسموس (Cosmos)

مدل استیک دارایی برای دریافت ایردراپ که با موفقیت در ایردراپ توکن اتم (ATOM) استفاده شد، به یک عنصر اصلی در بین اکوسیستم‌های متعدد تبدیل شده است.

استیک‌کنندگان این اکوسیستم، در ایردراپ‌های مختلف، توکن‌هایی مانند TIA، INJ، OSMO و KUJI را دریافت کرده‌اند. در همین راستا در سال جاری می‌توان به ایردراپ‌های توکن INJ توجه کرد.

ایگن‌لیر (EigenLayer)

پیش‌بینی می‌شود EigenLayer یک ایردراپ بزرگ در سال ۲۰۲۴ برگزار کند. این ایردراپ که عمدتاً به نفع نهنگ‌های اتریوم (ETH) است، می‌تواند بازده قابل توجهی را برای کسانی که در شبکه اتریوم و استخرهای مرتبط درگیر هستند، به همراه داشته باشد.

 

منبع: رمزارز نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها