|

بخوانید :

کدخبر: 235641

حقوق کدام کارمندان ۱۵ درصد بالا می‌رود؟

حقوق کارمندان در سال۱۴۰۱ حدود ۴ و ۵ درصد افزایش میابد. افزایش حقوق کارمندان همین ۱۵ درصد برای سال آینده باقی خواهد ماند، اما این ۱۵ درصد پلکانی است.

اقتصاد حقوق کدام کارمندان ۱۵ درصد بالا می‌رود؟

افزایش حقوق کارمندان همین ۱۵ درصد برای سال آینده باقی خواهد ماند، اما این ۱۵ درصد پلکانی است یعنی برای حقوق‌های بالا حدود ۴ و ۵ درصد افزایش خواهد داشت و برای کف حقوقی ۱۵ درصد افزایش خواهد یافت.

دستمزد کارمندان در سال ۱۴۰۱

جبار کوچکی نژاد عضو کمیسون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسه شورای حقوق و دستمزد، اظهارکرد: نخستین جلسه این شورا در دولت سیزدهم دیروز برگزار شد و در این جلسه یک گزارشی از مصوبات شورای حقوق و دستمزد ارائه شد.

وی ادامه داد: در این جلسه مصوب شد کارکنان معاونت حقوقی رئیس‌جمهوری چه در داخل و چه در خارج از کشور مشغول کار هستند مبلغ اضافه کار این افراد افزایش یابد همچنین برای کارمندان ساعتی این معاونت حقوق‌های آنها تغییراتی داشته باشد.

حقوق چه کسانی ۱۵ درصد بالا می‌رود؟

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش حقوق کارمندان همین ۱۵ درصد برای سال آینده باقی خواهد ماند، اما این ۱۵ درصد پلکانی است یعنی برایحقوق‌های بالا حدود ۴ و ۵ درصد افزایش خواهد داشت و برای کف حقوقی ۱۵ درصد افزایش خواهد یافت.

چرا حقوق کارمندان با فیش حقوقی متفاوت است؟

براساس گزارش‌ها حقوق کارمندان با فیش حقوقی تفاوت دارد و حالا سازمان اداری و استخدامی دلیل آن را پرداخت رفاهیات اعلام کرده است. حقوق کارکنان دولت طبق احکام کارگزینی آنها بین ۳.۵ تا ۱۶ میلیون تومان خواهد بود اما رفاهیات در فیش باعث شده که تفاوت دریافتی کارکنان دستگاه‌های اجرایی مختلف باشد.

سازمان اداری و استخدامی دلیل اختلاف پرداخت در حقوق کارکنان دستگاه‌های اجرایی را پرداخت "رفاهیات" دانسته است. این گزینه در فیش‌های حقوقی در پست‌های مختلف هم مشهود است ولی اینکه این اختلاف چطور شکل گرفته، چرا بعد از سال‌ها اصلاح نشده و برنامه دولت برای ترمیم وضعیت موجود چیست مورد سوال است.

منبع: بورسان
  • ناشناس ارسالی در

    تنها فرهنگیان هستند که دریافتی شان کمتر از حکم شان است برای بودجه 401 هم 810هزار میلیارد تومان برای حقوق و مزایای کارکنا ن دولت پیش بینی شده که 35درصد کارکنان دو لت فرهنگیان هستند ولی فقط صد هزار میلیار د تومان برای حقوق فرهنگیان پیش بینی شده که آقای میر کاظمی برای این بی عدالتی چه کار کردن اصلا قرار هست که این بی عدالتی ها کم بشه یا اینکه اینا هم روال گذشته رو پی میگیرن

  • ناشناس ارسالی در

    برای کف حقوق ۲۹ درصد بود که ارزونی اومده ؟ یا قراره برنج دوباره بشه ۳۰ تومن؟ چیش د نزدیک عید شد یهو حرفتون قطع شد کف حقوق از ۲۹ درصد رسید به ۱۵ درصد افزایش!

  • ناشناس ارسالی در

    لطفا به شعور مردم احترام بگذارید الان رب شده کیلویی 45 هزار تومن الان یه پرس غذا معمولی شده ۵۰ هزار بعد میگید 15 درصد ال ان باید 100 درصد اضافه بشه آن هم اگر قیم ت دلار بالا نرفت لطفا سواد ندارید حساب و کتاب مقطع ابتدایی را بلد نیستید برید مدر سه ابتدایی دروس را مرور کنید اگه بهتون ب ر نمی خوره

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...