|

بخوانید :

کدخبر: 212021

شیبا دو رقیب سرسخت را پشت سر گذاشت

شیبا نه تنها بزرگتر از دوج کوین است، بلکه امروز با عبور از XRP ، DOT و USDC ،به هفتمین رمزارز بزرگ بازار تبدیل شد.

بازار کریپتو برای ۱۰ رمزارز برتر بازار ، در خون غرق شده است. این درحالی است که تنها شیبا اینو(SHIB) در ۲۴ ساعت گذشته ، ۷۷.۵ درصد رشد کرده و به هفتمین رمزارز بزرگ بازار تبدیل شده است.

مهمتر از آن، این است که در حال حاضر این آلت کوین با عبور از دوج کوین ، به بزرگترین میم کوین بازار تبدیل شده است. شیبا اینو نه تنها از رقیب اصلی خود، دوج کوین ارزشمندتر است، بلکه امروز حتی موفق به عبور از پولکادات(DOT) ، یو اس دی کوین(USDC) و ریپل (XRP) نیز شد. درحال حاضر ،ارزش بازاری شیبا اینو تنها نیازمند جهش ۵ میلیارد دلاری دیگر است تا از سولانا نیز پیشی بگیرد.

شیبا اینو با ثبت رکورد ۰.۰۰۰۰۸۷۴۸ دلاری، نهمین رکوردی است که در دو هفته گذشته به ثبت رسانده است.

درواقع ، شیبا اینو یک شرکت هندی بوده است و ارزش بازاری آن تنها در ۱۲ ساعت دوبرابر شد.

بر اساس سایت کوین دسک ، روند صعودی شیبا اینو به واسطه فعالیت آدرس های متعلق به سرمایه گذاران حقوقی هدایت می شود. مالکان این آدرس ها با ارائه و استخراج نقدینگی در پروتکل‌های امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) ، بالغ بر ۱۰۰۰۰۰ دلار درآمد کسب کرده‌اند. طبق داده‌های شرکت تحلیل بلاک چین نانسن، این کیف های پول‌ از ابتدای هفته جاری تا به حال ، حدود ۱۶۰ میلیون دلار از این توکن خریداری کرده اند.

بر اساس داده های پلتفرم تحلیل سنتیمنت ، تراکنش های شیبا اینو به ارزش حداقل یک میلیون دلار از ابتدای اکتبر(اواسط مهر) افزایش یافته است.

 

منبع: آکادمی هلاکویی

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...