|
کدخبر: 177692

قیمت دلار در بازارهای مختلف (۱۴۰۰/۰۳/۱۸)

قیمت دلار در معاملات صبح سه‌شنبه بازار آزاد نسبت به روز دوشنبه ۵۰ تومان کاهش یافت و ۲۳ هزار و ۹۳۰ تومان مبادله شد.

اقتصاد قیمت دلار در بازارهای مختلف (۱۴۰۰/۰۳/۱۸)

در معاملات امروز -سه‌شنبه هجدهم خرداد در بازار آزاد روند تغییرات قیمت دلار نزولی شد و قیمت اسکناس امریکایی ۵۰ تومان کاهش یافت.

قیمت ارز در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار عمده در بازار متشکل ارزی صبح امروز ابتدا ۲۳ هزار و ۳۱۸ تومان ثبت شد و در نیمه روز با کاهش ۴۸ تومانی به ۲۳ هزار و ۳۰۲ تومان رسید. قیمت دلار خرده فروشی (سنا) نیز صبح امروز ۲۳ هزار و ۵۵۱ تومان اعلام شد و در نیمه روز به ۲۳ هزار و ۵۳۵ تومان کاهش یافت.

قیمت یورو در بازار متشکل امروز با افزایش ۱۰۰ تومانی نسبت به روز دوشنبه ۲۸ هزار و ۵۵۰ تومان اعلام شد. قیمت یورو سنا نیز ابتدا ۲۸ هزار و ۷۳۴ تومان نرخ گذاری شد و در نیمه روز ۲۸ هزار و ۸۳۵ تومان ثبت شد.

قیمت ارز های صرافی ملی

صرافی ملی امروز قیمت دلار را نسبت به قیمت بسته شده روز دوشنبه ۱۰۲ تومان کاهش داد و ۲۳ هزار و ۴۸۸ تومان ثبت کرد. قیمت یورو صرافی ملی نیز با افزایش ۱۴ تومانی در نیمه روز به ۲۸ هزار و ۷۶۴ تومان رسید.

قیمت ارز در بازار آزاد

قیمت دلار در معاملات صبح سه‌شنبه بازار آزاد نسبت به روز دوشنبه ۵۰ تومان کاهش یافت و ۲۳ هزار و ۹۳۰ تومان مبادله شد. قیمت یورو نیز ۲۹ هزار و ۱۶۰ تومان خرید و فروش شد.

قیمت درهم نیز که معامله‌گران آن را سیگنال دهنده قیمت دلار می‌دانند، در نیمه روز در قیمت ۶ هزار و ۵۸۰ تومان قرار گرفت که نسبت به روز گذشته ۵ تومان کاهش یافته است.

منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...